Czytających: 11270

Jelenia Góra: Zwycięstwa kadetek Spartakusa

Niedziela, 18 października 2020, 14:48
Aktualizacja: 14:49
Cztery zwycięstwa w pięciu meczach to bilans kadetek Spartakusa Jelenia Góra, które w niedzielnym (18.10) starciu w sali Szkoły Podstawowej Nr 10 pokonały KKS Siechnice 63:48.

W sobotę (17.10) jeleniogórzanki wygrały we Wrocławiu z drugim zespołem Ślęzy 82:62, a już następnego dnia zagrały u siebie z KKS-em Siechnice. Pierwsza kwarta zdecydowanie należała do miejscowych, które wygrały tę część gry 21:2. Druga odsłona była wyrównana, ale ekipa Adama Bartnickiego zachowała wysoką przewagę. Po zmianie stron do głosu doszły przyjezdne, które zmniejszyły stratę do 6 "oczek" (48:42 po 30 minutach gry), ale w decydującej "ćwiartce" ponownie lepiej zagrały Spartanki i mecz zakończył się wynikiem 63:48.

KSW Spartakus Jelenia Góra - KKS Siechnice 63:48 (21:2, 19:19, 8:21, 15:6)

KSW: Warsińska 25, Kaławaj 13, Wójcicka 8, Michalak 6, Piasna 4, Pilimon 4, Rysio 2, Kaleta 1, Kicińska, Byczkowska, Sikorska.
KKS: Hatała 14, J. Mrowiec 13, Słomka 10, Stolarz 5, Stelmach 4, J. Sarnecka 2, K. Sarnecka, Kasprzyk, M. Mrowiec.