Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 2839
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rzeszów: Zontek w ćwierćfinale zawodów MMA

Środa, 16 listopada 2011, 0:14
Aktualizacja: 0:15
Autor: Przemo
Rzeszów: Zontek w ćwierćfinale zawodów MMA
Fot. użyczone
Pochodzący z Kowar Marcin Zontek awansował do ćwierćfinału zawodów MMA w Rzeszowie pokonując podczas gali „Olimp Extre Fight: Carpathian Primus Belt” Białorusina Vladimira Berdika.

W dniu 13. listopada w Rzeszowie odbył się turniej „Olimp Extre Fight: Carpathian Primus Belt”, na którym wystąpił m.in. fighter z Kowar Marcin Zontek (MMA 9-6). Do turnieju zostało zgłoszonych 16 zawodników w kategorii open (bez ograniczeń wagowych). Nagrodą główną jest czek na 30 tys. zł. Marcin Zontek, reprezentant Rio Grappling Jelenia Góra, Salford MMA oraz JKD Jelenia Góra skrzyżował rękawice z dużo cięższym Białorusinem Vladimirem Berdiką. Walka zakończyła się zwycięstwem Marcina przez poddanie w drugiej rundzie przez dźwignię na staw kolanowy (balaha na kolano). Dzięki tej wygranej Zontek zakwalifikował się do ćwierćfinału Olimp Extre Fight. Losowanie par ćwierćfinałowych odbędzie się przed galą, której termin nie jest jeszcze znany.

- Chciałbym podziękować Rio Grappling Club Jelenia Góra, Condizione, Lestol, Składy Wokulski, Ksero Kopia, Ann Care, Salford MMA, JKD Jelenia Góra, Andrzej „WODYN” Roszkowski i Red Fighters Jelenia Góra za wspieranie i pomoc w przygotowaniach do walk, a w szczególności najwyższe słowa uznania i podziękowania dla doktora Andrzeja Rojka za pomoc w leczeniu kontuzji, bez którego nie byłbym w stanie wystąpić na tej gali - mówił Marcin Zontek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group