Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 12 maja
Imieniny: Dominika, Pankracego
Czytających: 12114
Zalogowanych: 96
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Znęcał się – stanie przed sądem

Środa, 17 sierpnia 2022, 12:30
Aktualizacja: 12:51
Autor: 112
Jelenia Góra: Znęcał się – stanie przed sądem
Fot. Archiwum
Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 60-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad żoną. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Jeleniogórzanin został zatrzymany 14 sierpnia podczas interwencji zgłoszonej przez pokrzywdzoną. Mężczyzna od kilku miesięcy znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Nadużywał alkoholu, który wyzwalał w nim agresję, bez żadnego powodu wszczynał awantury, podczas których wyzywał ją, wyśmiewał, bił i poniżał. Groził jej również pozbawieniem życia.
60-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 1 promil.

16 sierpnia mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, wydał zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną oraz nakazał mu okresowo opuścić wspólne mieszkanie.

Twoja reakcja na artykuł?

2
20%
Cieszy
1
10%
Hahaha
3
30%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
40%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
424
Dobry pomysł
46%
To jest niedopuszczalne
33%
Nie mam zdania
21%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlatego Japończycy nie tyją, mało chorują i żyją dłużej niż Polacy
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
Inwestycje
Remiza na Wiejskiej – nowy obiekt dla strażaków
 
112
Kraksa na Sudeckiej
 
Jelenia Góra - KARR
Kongres Gospodarczy w Trebnitz
 
Pogoda
W Jeleniej Górze już ponad "dycha" na plusie
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group