Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 11327
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Znaleziono zwłoki jeleniogórzanina w Jeziorze Pilchowickim

Sobota, 20 kwietnia 2013, 19:41
Aktualizacja: 22:54
Autor: mea
Region: Znaleziono zwłoki jeleniogórzanina w Jeziorze Pilchowickim
Fot. KMPSP Jelenia Góra
Dzisiaj (20.04.) po godz. 16.00 grupa wodno–nurkowa strażaków odnalazła w Jeziorze Pilchowickim ciało 57–letniego wędkarza z Jeleniej Góry. – Mężczyzna znajdował się 400 metrów od znalezionego wcześniej pontonu – poinformował Andrzej Ciosk, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

Mężczyzna pojechał na ryby w poniedziałek (15.04.), a jego poszukiwania rozpoczęto od wtorku. W środę znaleziono jego plecak na brzegu. Jego ponton pływał po jeziorze do góry dnem.

– Dzisiaj nurkowie zauważyli buty mężczyzny unoszące się na wodzie, następnie odnaleźli ciało – informował Andrzej Ciosk.

W akcji poszukiwawczej brali udział strażacy z Jeleniej Góry, Lwówka Śląskiego oraz Wrocławia. Na miejscu była również jeleniogórska policja.

- Ciało zostało zabezpieczone do sekcji, która zostanie przeprowadzona najprawdopodobniej we wtorek – poinformował Bogumił Kotowski, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
405
Pod domem/blokiem na parkingu
57%
W garażu
34%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Ta pozycja snu niszczy kręgosłup, a większość śpi tak codziennie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
112
Kompletnie pijany Rumun za kierownicą ciężarówki
 
Karkonosze
Śnieżka z samolotu
 
Karkonosze
W godzinkę do schroniska "Nad Łomniczką" (film)
 
Aktualności
Mikołaj także w Miłkowie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group