Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 6448
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Złodziejaszek ukrył się przed policją za... zasłoną

Czwartek, 4 października 2012, 11:59
Aktualizacja: 12:00
Autor: 112
Policjanci zatrzymali nieletniego, który włamał się do jednego z budynków w Szklarskiej Porębie i próbował ukraść grzejniki, ale włączył się alarm. Chłopak przed policją ukrył się za zasłoną.

Wczoraj (3 października) policjanci ze Szklarskiej Poręby zatrzymali 16-letniego mieszkańca gminy Podgórzyn, podejrzanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem. Do zdarzenia doszło około godziny 22.00 w Szklarskiej Porębie. Policjanci zostali powiadomieni przez jedną z firm ochroniarskich o podejrzeniu włamania do jednego z budynków, gdyż uruchomił się w nim alarm.

Policjanci, którzy pojechali na zgłoszenie zauważyli, że ktoś wyłamał drzwi w piwnicy. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić pomieszczenia. W jednym z nich za zasłoną znaleźli ukrytego 16-latka. - Chłopak włamał się, gdyż zamierzał ukraść grzejniki. W tym celu zdemontował 10 sztuk i przygotował je do wyniesienie, ale włączył się alarm. Jak się później okazało, 16-latek jest wychowankiem jednego z ośrodków szkolno-wychowawczych, skąd uciekł tydzień temu. Niewykluczone, że ma na koncie więcej podobnych czynów – informuje oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group