Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 7225
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Złapał złodzieja

Piątek, 4 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 lutego 2006, 13:40
Autor: Oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze kom. Edyta Bagrowska
Jelenia Góra: Złapał złodzieja
Fot. Oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze kom. Edyta Bagrowska
W dniu 3 bm o godzinie 13.00 Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze – mł. insp. Zbigniew Ciosmak uroczyście wręczył podziękowania oraz nagrodę pieniężną 18-letniemu Łukaszowi Kasprzyszakowi, który obezwładnił złodzieja i oddał go w ręce Policji.

Do zdarzenia doszło 15 października br około godziny 17.00 w Jeleniej Górze na ulicy Wiejskiej. 25-letni jeleniogórzanin podbiegł do 70-letniej kobiety, której następnie ukradł torebkę. Kobieta straciła pieniądze oraz dowód osobisty i legitymację emeryta.

Pan Łukasz był świadkiem tego przestępstwa. Kiedy zobaczył , że sprawca ucieka ruszył za nim w pościg. Zatrzymał go na ulicy Szymanowskiego w Jeleniej Górze. Kiedy napastnik nie chciał dobrowolnie oddać ukradzionej torebki obezwładnił go i natychmiast powiadomił Policję.

Postawa, jaką wykazał się 18-latek jest godna podziwu i ze wszech miar godna naśladowania. Dzięki Panu Łukaszowi sprawca nie pozostanie bezkarny i poniesie zasłużoną karę. Swoim spontanicznym zachowaniem udowodnił, że nasze społeczeństwo nie jest obojętne na przemoc i przejawy agresji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group