Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 6882
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Zimowe fotografie Gór Izerskich

Poniedziałek, 5 lutego 2018, 7:11
Autor: WAC
Mysłakowice: Zimowe fotografie Gór Izerskich
Fot. Użyczone
W Galerii Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach odbył się 3 lutego już kolejny w tym roku wernisaż fotograficzny, tym razem poświęcony zimowym widokom Gór Izerskich.

Bohaterem popołudnia był Lechosław Pustowaruk - miłośnik fotografii, członek Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego, zapalony amator nart biegowych. W galerii GOK-u wyeksponowano ponad 50 fotografii jego autorstwa ukazujących zimowe walory Gór Izerskich, nawiązując do krainy Królowej Śniegu.

Na poszczególnych kadrach można było ujrzeć rozległe izerskie krajobrazy, niepowtarzalne ujęcia drzew, leśnych duktów, Schroniska Orle, ale również niepowtarzalne i rzadko oglądane zjawiska pogodowe, jak słynne halo.

W sobotnie południe galerię odwiedziło ponad 40 osób. Byli to zarówno mieszkańcy Mysłakowic, jak i pasjonaci fotografii z Jeleniej Góry i Kowar. W uroczystości uczestniczył też wójt gminy Mysłakowice Michał Orman wręczając autorowi prac pamiątkowy dyplom wraz z albumem promującym gminę Mysłakowice.

Wystawę można oglądać do połowy marca od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00-19.00.

Dyrektor GOK-u Grzegorz Truchanowicz zaprasza już w kwietniu na kolejny wernisaż, tym razem poświęcony fotografii makro. Będzie można zobaczyć niepowtarzalne zdjęcia ukazujące mikroskopijny świat owadów i roślin.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group