Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 3154
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zespół Semplice wystąpi w Kromnowie

Czwartek, 10 października 2013, 8:43
Aktualizacja: 8:45
Autor: Mea
Region: Zespół Semplice wystąpi w Kromnowie
Fot. Organizator
W Artystycznej Galerii Izerskiej 19 października o godz. 18.00 odbędzie się koncert zespołu Semplice. Muzycy współpracują z Filharmonią Dolnośląską w Jeleniej Górze. Wstęp jest wolny.

Czterech wybitnych muzyków na scenie, doskonała akustyka i piękna przestrzeń dawnego ewangelickiego kościoła. Nieco standardów jazzowych, rytmów bałkańskich, latynoamerykańskich czy muzyki francuskiej. Tak zapowiada się występ.

Semplice to grupa powstała w 2003 roku z inicjatywy nieżyjącego już Łukasza Pietrzaka. Skład zespołu tworzy obecnie czterech muzyków.

Robert Wróblewski - akordeonista, kompozytor; absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach; były członek kabaretu PAKA.

Tomasz Pierzchniak - kompozytor, kontrabasista, gitarzysta basowy, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach i we Wrocławiu, stale współpracuje z Filharmonią Dolnośląską, Teatrem Polskim we Wrocławiu i zespołami Kumple, W Tym Sęk i Kulturomania.

Marek Mikulski - absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu, laureat wielu konkursów gitarowych. Na swoim koncie ma m.in. wydanie płyty w duecie z Adamem Mikulskim i zespołem Mikulscy Quartet, czy krążka z kompozycjami Mirosława Drożdżowskiego.

Witold Pelc - klarnecista i saksofonista, absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu, laureat wyróżnienia na Ogólnopolskim Konkursie Klarnetowym w Piotrkowie Trybunalskim. Współpracuje z Filharmonią Dolnośląską.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group