Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 3529
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrocław: Zespół Agat olśnił Wrocław

Wtorek, 28 września 2021, 6:01
Autor: WAC
Wrocław: Zespół Agat olśnił Wrocław
Fot. Zespół Agat
Zespół wokalny Agat z Jeleniej Góry wystąpił w stolicy Dolnego Śląska w tegorocznej edycji Komediowego Międzynarodowego Festiwalu „Wrocek”.

Agat zaprezentował się w programie znanego z kabaretu Elita Jerzego Skoczylasa. W koncercie wystąpiły też śpiewające aktorki, znane z udziału w programach X FAKTOR i The Voice of Poland: Agnieszka Damrych i Marta Dzwonkowska.

Publiczność jak zwykle bardzo serdecznie i entuzjastycznie nas przyjęła – mówi kierująca zespołem Agat Elżbieta Markowska. - Radość i wspólna zabawa towarzyszyła nam przez cały koncert. Były bisy, bisy i ponowne zaproszenie do Wrocławia, z którego na pewno skorzystamy.

Zespół Agat działa przy Osiedlowym Domu Kultury w Jeleniej Górze od ponad 20 lat. W swoim repertuarze ma wiele przebojów polskiej muzyki rozrywkowej. Zespół tworzą: Bożena Hes- Cesarz, Dorota Barszczewska, Halina Gadecka, Irena Korczyńska, Marta Kornaś, Elżbieta Markowska. Kierownikiem zespołu jest: Elżbieta Markowska. Agat wielokrotnie reprezentował Jelenią Górę na festiwalach i przeglądach o zasięgu wojewódzkim, krajowym czy nawet międzynarodowym, zdobywając główne nagrody.

Twoja reakcja na artykuł?

26
87%
Cieszy
3
10%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
3%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group