Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 3776
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zdaniem maluchów: Najlepszymi przyjaciółmi są rodzice!

Poniedziałek, 8 kwietnia 2013, 11:59
Aktualizacja: Wtorek, 9 kwietnia 2013, 7:26
Autor: Mestra
Jelenia Góra: Zdaniem maluchów: Najlepszymi przyjaciółmi są rodzice!
Fot. mestra
Muzycznie, tanecznie, kolorowo, ale też przyjaźnie i niezwykle rodzinnie zrobiło się wczoraj (7.04) w „Muflonie” podczas kolejnego „Poranka”. Wszystko wskazuje na to, że Pampaliniemu, łowcy zwierząt, udało się złowić... świetną imprezę dla małych i dużych.

Nie zwracając uwagi na zimową aurę tej wiosny, 7 kwietnia o godz. 12.00 do sali widowiskowej MDK „Muflon” przybyły barwne ptaki, zwierzęta leśne i morskie oraz te z najdalszych zakątków świata – właśnie tak przebrane maluchy wzięły udział w „Konkursie na najlepszy strój zwierzaka”. Dyplomy i nagrody przyznano za przebranie papugi, biedronek i wilka, pozostali uczestnicy dostali upominki w postaci kolorowanek. Jako niespodziankę od Pampaliniego dzieci otrzymały maski różnych zwierząt, które potem kolorowały pod czujnym okiem opiekunów i prowadzących.

Przy stolikach z kawą, herbatą i słodkim poczęstunkiem wszyscy w skupieniu oglądali bajki oraz czekali na kolejne części programu. Podczas warsztatów tym razem bawił i uczył „Pampalini łowca zwierząt”. Prawdziwym hitem okazała się piosenka „Nie bój się”, stworzona specjalnie na tę okazję przez prowadzących, przy której dzieci bawiły się tańcząc i śpiewając na scenie.

Wyświetlono też krótki film-reportaż z udziałem dzieci, które były obecne na poprzednim spotkaniu z Bolkiem i Lolkiem. Tym razem maluchy i ich opiekunowie zmierzyli się z pytaniem: „Co to jest przyjaźń?” i „Kto to jest przyjaciel?” - „Najlepszymi przyjaciółmi są rodzice!” - odpowiedział jeden z małych uczestników.

Impreza zyskuje coraz większą popularność więc organizatorzy postanowili w maju zorganizować aż dwa „Poranki Rodzinne”. 1 maja z okazji świąt majowych odbędzie się „Poranek” patriotyczny z konkursem na piosenkę, wierszyk lub dzieło o tematyce nawiązującej do symboli narodowych. 26 maja z okazji Dnia Matki, za sprawą bajek z serii „Przygody Błękitnego Rycerzyka”, do „Muflonu” przybędą księżniczki oraz rycerze. Będzie też wyjątkowa niespodzianka dla mam.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
138
Nigdy
23%
Rzadko
43%
Czasami
21%
Często
12%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
112
Popalali, a policjanci ich złapali
 
Aktualności
Dzieje się w Polsce: próbował wepchnąć ich pod pociąg
 
Polityka
Radni debatują
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group