Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 7073
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KRAJ: Zawodnicy MKS Paulinum bez medali

Środa, 24 września 2008, 17:13
Aktualizacja: 17:14
Autor: JEN
W Celestynowie i Regucie od Warszawą odbyły się zawody o randze mistrzostw kraju, w których startowali zawodnicy MKS Paulinum Jelenia Góra. Niestety, nie udało im się zająć medalowych miejsc.

W nocnym biegu na orientację zorganizowanym przez WKS Gwardia Warszawa w Celestyniowie startowało ponad 140 zawodniczek i zawodników.
MKS Paulinum Jelenia Góra reprezentowało czterech biegaczy. Najlepiej wypadł Michał Nowak (M – 20), który zajął czwarte miejsce. Natomiast w kategorii M - 18 Łukasz Mostek był dwunasty, Rafał Matyja trzynasty, a siedemnasty Jakub Dzioba. Jednak wyniki naszych osiemnastolatków mogły być dużo lepsze, ponieważ dostarczone naszym zawodnikom chipy potrzebne dla potwierdzenia przebiegnięcia kolejnych etapów biegu okazały się niesprawne. To spowodowało, że nasi zawodnicy, musieli udać się po stare chipy i zmieniono im czas startu biegu.
Nie wpłynęło to dobrze na samopoczucie biegaczy MKS Paulinum i osiągnięte przez nich wyniki. Kierownictwo jeleniogórskiej ekipy złożyło w tej sprawie protest, ale jak powiedział prezes MKS Paulinum – Adam Bogulak nie zł uwzględniony przez organizartorów.

Natomiast w Regucie w klasycznym biegu na orientację do walki przystąpiło ponad 240 najlepszych polskich zawodników w tej dyscyplinie. Wśród naszych zawodników tradycyjnie najlepiej zaprezentował się Michał Nowak (M-20), który zajął czwarte miejsce, tracą do medalowego miejsca i trzeciego na mecie Dawida Stefańskiego tylko cztery minuty.

W kategorii M-18 jeleniogórzanie zajęli odpowiednio miejsca: Rafał Matyja - ósme, Łukasz Mostek – dziewiąte a Jakub Dzioba dwudzieste drugie.

Na zakończenie tegorocznego sezonu w najbliższą sobotę do Skwierzyna (Lubuskie) jadą najmłodsi zawodnicy MKS Paulinum.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group