Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 11472
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KRAJ: Zawodnicy MKS Paulinum bez medali

Środa, 24 września 2008, 17:13
Aktualizacja: 17:14
Autor: JEN
W Celestynowie i Regucie od Warszawą odbyły się zawody o randze mistrzostw kraju, w których startowali zawodnicy MKS Paulinum Jelenia Góra. Niestety, nie udało im się zająć medalowych miejsc.

W nocnym biegu na orientację zorganizowanym przez WKS Gwardia Warszawa w Celestyniowie startowało ponad 140 zawodniczek i zawodników.
MKS Paulinum Jelenia Góra reprezentowało czterech biegaczy. Najlepiej wypadł Michał Nowak (M – 20), który zajął czwarte miejsce. Natomiast w kategorii M - 18 Łukasz Mostek był dwunasty, Rafał Matyja trzynasty, a siedemnasty Jakub Dzioba. Jednak wyniki naszych osiemnastolatków mogły być dużo lepsze, ponieważ dostarczone naszym zawodnikom chipy potrzebne dla potwierdzenia przebiegnięcia kolejnych etapów biegu okazały się niesprawne. To spowodowało, że nasi zawodnicy, musieli udać się po stare chipy i zmieniono im czas startu biegu.
Nie wpłynęło to dobrze na samopoczucie biegaczy MKS Paulinum i osiągnięte przez nich wyniki. Kierownictwo jeleniogórskiej ekipy złożyło w tej sprawie protest, ale jak powiedział prezes MKS Paulinum – Adam Bogulak nie zł uwzględniony przez organizartorów.

Natomiast w Regucie w klasycznym biegu na orientację do walki przystąpiło ponad 240 najlepszych polskich zawodników w tej dyscyplinie. Wśród naszych zawodników tradycyjnie najlepiej zaprezentował się Michał Nowak (M-20), który zajął czwarte miejsce, tracą do medalowego miejsca i trzeciego na mecie Dawida Stefańskiego tylko cztery minuty.

W kategorii M-18 jeleniogórzanie zajęli odpowiednio miejsca: Rafał Matyja - ósme, Łukasz Mostek – dziewiąte a Jakub Dzioba dwudzieste drugie.

Na zakończenie tegorocznego sezonu w najbliższą sobotę do Skwierzyna (Lubuskie) jadą najmłodsi zawodnicy MKS Paulinum.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Donald Tusk będzie dobrym premierem?

Oddanych
głosów
30
Tak
50%
Nie
40%
Ciężko powiedzieć
10%
Nie interesuję się polityką
0%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Wiadomości z miasta
spotkanie online 11 grudnia 2023
 
Aktualności
Zrobili animowane pociągi
 
Aktualności
Na Śnieżce już ponad metr śniegu
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group