Sobota, 8 października
Imieniny: Brygidy, Pelagii
Czytających: 5929
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Zarabiali na nierządzie

Piątek, 10 marca 2006, 0:00
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
Policja zlikwidowała cichą agencję towarzyską.Nakłanianie do prostytucji, gwałt zbiorowy, współżycie z nieletnią, faszerowanie narkotykami i handel nimi – takie zarzuty postawiono pięciu mieszkańcom Gryfowa Śląskiego i okolic.

Ich zatrzymanie było możliwe dzięki pracy policjantów z Jeleniej Góry, których na teren powiatu lwóweckiego przywiodło śledztwo w sprawie handlu narkotykami.

– Na terenie Gryfowa ukrywał się interesujący nas Robert S. – mieszkaniec Jeleniej Góry. Zajmował się on sprzedażą narkotyków na terenie Rębiszowa. Był poszukiwany, ponieważ nie zgłosił się do odbycia wyroku w innej sprawie – mówi oficer operacyjny zespołu do walki z przestępczością narkotykową.

Przy okazji zatrzymania mężczyzny, policjanci odkryli cichą agencję towarzyską. Prowadziło ją dwóch mieszkańców Gryfowa Śląskiego. 34-letni Mariusz B. od października do grudnia nakłaniał do nierządu 14-letnią gimnazjalistkę i jej o pięć lat starszą koleżankę. To właśnie on inkasował od ich klientów od 50 do 100 zł.

Ponadto sutener razem ze swym 27-letnim kolegą zgwałcił 19-letnią jeleniogórzankę. Wcześniej wsypano jej do napoju narkotyk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group