Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 9839
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zaprezentowali karkonoską siłę!

Poniedziałek, 28 lutego 2022, 11:52
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Zaprezentowali karkonoską siłę!
Fot. Tomek Raczyński
Prezentacja zespołów młodzieżowych i seniorskich Miejskiego Klubu Sportowego Karkonosze Jelenia Góra odbyła się w hali przy ul. Złotniczej. Zgromadzeni mogli zobaczyć sportowców uprawiających piłkę nożną i piłkę ręczną w największym klubie w regionie.

W naszym regionie nie ma drugiego tak licznego klubu sportowego, jak MKS Karkonosze. Biało-niebiescy pokazali karkonoską siłę podczas oficjalnej prezentacji. Od przedszkolaków przez żaków, orlików, młodzików, trampkarzy, juniorów młodszych i starszych po seniorów, rodzice, działacze - wszyscy tworzą klub, który w sportach drużynowych osiąga najlepsze wyniki.

Podczas prezentacji przemawiał prezes Karkonoszy - Tomasz Kowalczyk, a także trenerzy sekcji seniorskich - Dila Samadova oraz Jacek Kołodziejczyk. Nie zabrakło stoisk z klubowymi pamiątkami i gastronomii. Były też mecze pokazowe z udziałem zawodniczek, zawodników i kibiców.

Przypomnijmy, sekcja piłki ręcznej może się pochwalić wygraniem I ligi w ubiegłym sezonie (z powodów finansowych nie skorzystały z możliwości awansu do Superligi), a obecnie szczypiornistki są znowu w czołówce. Z kolei piłkarze w ubiegłym sezonie awansowali do III ligi, gdzie obecnie zajmują ostatnie miejsce, ale z realnymi szansami na utrzymanie. W grupach młodzieżowych wszystkie kategorie wiekowe występują na szczeblu wojewódzkim, czego nie można powiedzieć o pozostałych klubach piłkarskich w Jeleniej Górze. To pokazuje jakość szkolenia w Karkonoszach. W biało-niebieskich barwach trenuje ok. 500 osób.

Twoja reakcja na artykuł?

6
86%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
14%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
392
Nigdy
20%
Rzadko
41%
Czasami
26%
Często
13%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
 
Kultura
Spotkanie w Muzeum w Szklarskiej Porębie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group