Czytających: 8170

Szczedrzykowice: Zaległości na remis

Środa, 28 sierpnia 2019, 21:19
Aktualizacja: 21:21
Piłkarze Karkonoszy nie zdołali odnieść trzeciego zwycięstwa w trzecim meczu sezonu 2019/2020 IV ligi. W zaległym spotkaniu 1. kolejki zremisowali w Szczedrzykowicach z miejscowym Orkanem 1:1. Oba gole padły w pierwszym kwadransie meczu.

Biało-niebiescy bardzo dobrze rozpoczęli mecz, bowiem już w 6. minucie za sprawą Frankiewicza objęli prowadzenie. Gospodarzom udało się odpowiedzieć już w 14. minucie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Medyński. Nadzieje na komplet punktów dla zespołu z Jeleniej Góry rosły w drugiej połowie, kiedy to gra toczyła się pod dyktando gości, szczególnie po czerwonej kartce dla Burdy (zawodnik Orkana w 4 minuty zapracował na dwie żółte kartki i w konsekwencji musiał opuścić boisko w 81. minucie). Jak się okazało, miejscowi zdołali obronić wynik i obie ekipy zapisały do ligowej tabeli po jednym punkcie.

Orkan Szczedrzykowice - Karkonosze Jelenia Góra 1:1 (1:1)

Orkan: Łach - Pawlak, Pawlaczyk, Stettler, Burda, Zawadzki (70' Ułasiewicz), Filipiak (79' Kołbuc), Medyński, Gambal, Tas, Ogórek.
Karkonosze: Fościak - Kuźniewski, Shevelyukhin, Czerwiński, Giziński, Lekszycki, Frankiewicz, Poszelężny, Kraiński, Siudak, Sutor. Rezerwowi: Gargas, Wawak, Bębenek, Firlej, Salamon.

W następnej kolejce Karkonosze podejmą na stadionie przy ul. Złotniczej Spartę Rudna (mecz w sobotę, 31.08 o godz. 16:00).