Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 7267
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Zakatował dziecko – sąsiedzi nie reagowali

Niedziela, 18 maja 2008, 19:50
Aktualizacja: 19:51
Autor: TEJO
Martwego trzy i pół letniego chłopca przyniosła do szpitala matka dziecka. Okazało się, że do śmierci dziecka przyczynił się konkubent kobiety, który katował je przez kilka dni.

Wiadomość o tragedii w Kamiennej Górze podało Polskie Radio Wrocław. – 29-letni mężczyzna podejrzewany o śmiertelne pobicie 3,5 rocznego dziecka w kilka dni temu wyszedł ze szpitala psychiatrycznego – informuje rozgłośnia.

Z badań lekarskich wynika, że chłopiec miał bardzo rozległe obrażenia. Był katowany co najmniej przez kilka dni. Nie jest możliwe, aby nikt nie słyszał krzyków. Tymczasem sąsiedzi nie zawiadomili policji o dramacie, który dział się za ścianą.

- Policjanci zatrzymali 36-letnią matkę i jej 29-letniego konkubenta, który nie jest ojcem chłopca. Oboje byli trzeźwi, ale pobrano im krew do badań – podaje PRW.

Przed postawieniem zarzutów mężczyźnie może być potrzebne badanie specjalisty. Od wyników opinii psychiatrów i psychologów będzie zależeć, czy odpowie on za śmierć dziecka. Jeśli biegli orzekną, że był poczytalny, grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group