Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 3512
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zainaugurują rok imprezą studencką. W czwartek w Oriencie

Środa, 5 października 2011, 8:07
Aktualizacja: 9:29
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Zainaugurują rok imprezą studencką. W czwartek w Oriencie
Fot. Organizator
Choć oficjalnie nowy rok akademicki 2011/2012 rozpoczął się w poniedziałek, 3 października, żacy z Bractwa Jeleniogórskich Studentów zainaugurują go mega imprezą w klubie muzycznym Orient Express w Jeleniej Górze. Start: czwartek, 6 października, godz. 20.00.

– Serdecznie zapraszamy na pierwszą imprezę z cyklu, która odbędzie się w najbliższy czwartek w klubie Orient Express w Jeleniej Górze. Nowy rok akademicki, nowy sezon imprezowy czas zacząć! Tym razem, ruszamy od klimatów house, electro, breakbeat i dnb. Specjalnie dla was zagrają X-MAN, TEKU i TRIBE. „Wjazd”, od 18 lat; 5 zł z legitymacją studencką, 10 zł bez – mówią nam Michał Majewski i Ewa Bąk, organizatorzy.

I dodają: – Nasze działania mają na celu integrowanie żaków ze wszystkich wyższych uczelni w Jeleniej Górze. A tych jest tu wcale niemało, stąd powinniśmy wreszcie pokazać się miastu. Pamiętajcie, w piątek obecność obowiązkowa!

Warto też dodać, że przed imprezą studencką o godz. 18.00 w Orient Expressie w Jeleniej Górze odbędzie się wystawa fotografii Filipa Wieczorka „Twarze zastępcze” zorganizowana w ramach tegorocznego FOTORUSZENIA.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group