Czytających: 9207

Jelenia Góra: Zacięta walka do ostatnich sekund

Poniedziałek, 15 marca 2021, 16:27
Aktualizacja: 16:48
Młodziczki Spartakusa stoczyły zacięty bój o zwycięstwo w starciu z AZS AJP II Gorzów Wielkopolski. W spotkaniu rozegranym w sali Szkoły Podstawowej Nr 10 w Jeleniej Górze minimalnie lepsze były przyjezdne.

Młode "Spartanki" były bliskie sprawienia niespodzianki w starciu z drugą drużyną z Gorzowa, która na II etapie rozgrywek dolnośląsko-lubuskich (o miejsca 7-10) ma na swoim koncie komplet zwycięstw. Do przerwy na tablicy wyników było 22:24, a w trzeciej kwarcie przyjezdne odskoczyły na 9 punktów. W decydującej odsłonie jeleniogórzanki dogoniły rywalki, ale ostatnie słowo należało do gorzowianek i mecz zakończył się wynikiem 43:45.

Dla Spartakusa był to ostatni mecz w sezonie 2020/2021, a ekipa z lubuskiego zagra jeszcze dwa spotkania z zamykającym tabelę - Wichosiem Jelenia Góra.

KSW Spartakus Jelenia Góra - AZS AJP II Gorzów Wielkopolski 43:45 (10:16, 12:8, 6:13, 15:8)

Spartakus: A. Tomalak 17, W. Niesobska 10, Bystrzycka 8, P. Tarnawska 4, Glazar 2, E. Tomalak 2, Ozga, Sypniewska, Nejman, Lulek, Jurczak, G. Tarnawska.
AZS: Lebiecka 12, Ciołek 12, Jędrczak 9, Klofta 5, Krawczyk 5, Olender 2, Przewoźna, Piotrowska, Klimczak, Wawrzyniak, Ledzianowska, Antczak.