Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 2623
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Za 10 milionów złotych nowocześniejszy Mercure

Czwartek, 16 października 2008, 18:01
Aktualizacja: Piątek, 17 października 2008, 7:35
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Za 10 milionów złotych nowocześniejszy Mercure
Hotel Jelenia Góra zbudowano w ciągu 11 miesięcy w 1989 roku. Z tamtego okresu pochodzi zdjęcie. Do dziś hotel nie był remontowany.
Fot. Kazimierz Piotrowski
Nowoczesny wystrój z ekskluzywnym wyposażeniem, klimatyzacja, sejf w każdym pokoju, 32–calowe odbiorniki LCD, odnowione łazienki – z takich wygód już niebawem będą korzystać goście hotelu Mercure Jelenia Góra. Łącznie w tym standardzie wyremontowane zostaną 82 pokoje.

Hotel skończył już 19 lat, ale wciąż ma opinię najnowocześniejszego w Jeleniej Górze. Od początku istnienia nie był jednak remontowany. Teraz prace rozpoczęły się w trzech z 82 pokoi, przeznaczonych do remontu. Są to wzorcowe pomieszczenia, które zostaną wykonane według odpowiedniego projektu. Ich remont ma się zakończyć w listopadzie.

Wówczas eksperci ocenią efekty i naniosą poprawki, które uwzględnione zostaną przy remoncie kolejnych 79 pomieszczeń. Jak zapowiada dyrektor hotelu, Zdzisław Ziomek, wymianie i odnowie ulegnie dosłownie wszystko.
– W związku z tym, że nasz hotel funkcjonuje już 19 lat, wykonamy prace zarówno bieżące, czyli związane z modernizacją pomieszczeń, jak również dotyczące podniesienia standardu – mówi Zdzisław Ziomek.

Wymienione zostaną instalacja elektryczna, panele, drzwi, meble, glazura. W łazienkach pojawią się piękne lustra, suszarki, prysznice i luksusowe wyposażenie. Wnętrza zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu. W każdym z tych pokoi będzie też sejf , klimatyzacja i 32-calowe odbiorniki LCD. Remont wszystkich pokojów ma się zakończyć w pierwszej połowie 2009 roku, a korzystać z nich będą przede wszystkim goście biznesowi. Łączny koszt zamknie się sumą 10 mln zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group