Piątek, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 6530
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA JAGNIĄTKÓW: Z Watrą warto spędzić czas!

Niedziela, 28 listopada 2010, 8:51
Aktualizacja: 11:55
Autor: TEJO
Watra Jagniątkowska proponuje mieszkańcom najwyżej położonej części Jeleniej Góry kilka imprez, które odbędą się w grudniu.

Już w nadchodzącą sobotę (4 XII) w siedzibie Watry przy ulicy Karkonoskiej nastąpi rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zatytułowanego „Jagniątków mój dom, moje marzenia, moje miejsce na ziemi”. Wzięły w nim udział dzieci i młodzież w wieku od lat 3 do 13 w trzech kategoriach. Początek o godz. 15

Z kolei 10 grudnia w Gospodzie Wedle Bucków o godz. 18 odbędzie się pokaz pieczenia chleba w piecu zwanym „Grubą Bertą”. W klimat staropolskiej tradycji wprowadzi zainteresowanych gaździna Krystyna Żak. Atrakcją będzie też wyrabianie masła w tradycyjnych maselnicach w rytm akordeonowej muzyki i śpiewu.

11 grudnia to dzień oczekiwany przez miejscowych brydżystów. O godz. 17 w siedzibie Watry odbędzie się turniej pod hasłem „Brydż watrzański”. Dochód z turnieju (wpisowe – 20 złotych) będzie przeznaczony na kulig lub paczki świąteczne dla najmłodszych.

W 29. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, 13 grudnia 2010 roku w Karczmie Bukowy Gaj odbędzie się wieczór wspomnień z tamtych czasów. Opozycyjne songi zaśpiewa i na gitarze zagra Marek Wojsa. Początek wieczornicy o godz. 18. W atmosferę świąt Bożego Narodzenia wprowadzi zainteresowanych młodzież szkolna z Sobieszowa, która 20 grudnia w siedzibie Watry o godz. 17 wykona Jasełka.

Na wszystkie imprezy zaprasza Watra Jagniątkowska propagująca hasło: Magiczny Jagniątków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group