Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 2632
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Z przeszkodami na spacer po wałach

Poniedziałek, 26 maja 2008, 14:30
Aktualizacja: 14:31
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Z przeszkodami na spacer po wałach
Fot. Archiwum
Co za bezmyślność! – denerwują się ciepliczanie widząc zagrodzony szlabanem szlak spacerowy przy wałach blisko Parku Norweskiego.

– Korzystając z pięknej pogody wyszłam na spacer z dziećmi (jedno w wózku). Niestety na swojej drodze napotkaliśmy przeszkodę: szlaban – napisała do nas pani Monika, mieszkanka uzdrowiskowej części miasta.

Bariera jest niska. Trudno pod nią przecisnąć wózek. Skakać też niełatwo. – A co mają powiedzieć niepełnosprawni, którzy tędy często udają się na spacery na malownicze wały – pyta zdenerwowana Czytelniczka. Była świadkiem, jak kobieta o kulach omijała szlaban i ryzykowała upadkiem z wąskiej, źwirowej ścieżki.

Kto postawił barierę? W Miejskim Zarządzie Dróg i Mostów nie udało nam się uzyskać informacji, bo jest to droga wewnętrzna. Jej administratorom należą się jednak solidne klapsy. Z pewnością chcieli uniemożliwić wjazd na teren wałów samochodom, a utrudnili życie spacerowiczom. – To jest droga użyteczności publicznej, nie powinno się tego robić – konkluduje pani Monika.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group