Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6722
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Z księgi kolorów” na bis?

Wtorek, 22 lipca 2008, 8:25
Aktualizacja: 15:36
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: „Z księgi kolorów” na bis?
Fot. TEJO
Nie jest wykluczone ponowne wystawienie wakacyjnego hitu teatralnego, jakim okazało się przedstawienie przygotowane przez młodzież podczas warsztatów „Lato w teatrze”.

W miniony weekend spektakl zagrano dwa razy. Zarówno sobotnia premiera jak i niedzielna powtórka zgromadziły tłumy, jakich w Teatrze Norwida od dawna nie widziano. W niedzielę zaległości nadrobili jeleniogórscy samorządowcy w godnej reprezentacji zastępcy prezydenta Jeleniej Góry Zbigniewa Szereniuka, który obejrzał sztukę. Publiczność nagrodziła spektakl owacją. Wykonawcy aż cztery razy wychodzili, aby podziękować widzom za aplauz.

– Nie jest wykluczone, że „Z księgi kolorów” znów trafi na scenę TJ im. Norwida – powiedziała nam Dorota Fruba-Wiśniewska z Biura Organizacji Widowni.

Póki co przedstawienie i praca przy nim bardzo zintegrowało młodzież oraz twórców sztuki, instruktorów: Grażynę Tabor, Korynę Opalę-Wnuk i Jacków Grondowego oraz Paruszyńskiego a także Tadeusza Wnuka. Dzięki projektowi Instytutu Teatralnego im. Zb. Raszewskiego i pracy zespołu Teatru Jeleniogórskiego im. Norwida przeżyli niezapomniane dwa tygodnie wakacji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group