Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 13 stycznia
Imieniny: Bogumiły, Weroniki
Czytających: 7222
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Milicz: Wywalczyły miejsce tuż za podium

Poniedziałek, 24 maja 2021, 2:53
Aktualizacja: 2:54
Autor: MDvR
Milicz: Wywalczyły miejsce tuż za podium
Fot. użyczone
Reprezentacja siatkarskiego klubu UKS Sokoliki Janowice Wielkie z rocznika 2008 rozegrała finałowy turniej z cyklu Kinder joy of moving na szczeblu naszego województwa dolnośląskiego. Zawody odbyły się w hali sportowej SP 2 w Miliczu.

Po dwóch turniejach eliminacyjnych w finale uczestniczyła najlepsza ósemka z Dolnego Śląska. Sportowcy nie lubią czwartych miejsc, ale trener i zawodniczki z janowickiego klubu podchodzą do tego inaczej i mają zdecydowanie inne odczucia. Dziewczęta zagrały bardzo dobre spotkania (17 setów z jedną rezerwową). Mecze odbywały się jeden po drugim. Turniej rozegrany został systemem "każdy z każdym" więc grania było bardzo dużo. W finałowym turnieju młode siatkarki pokonały Koral Wrocław 2:0, SMS Junior Wrocław 2:0, Olimpię Jawor 2:1, MKS Rokitę Brzeg Dolny 2:0 a uległy Volley'owi Głogów 1:2, MOS-owi MDK Wrocław 1:2 i Wieży Radków 0:2, zajmując ostatecznie wysokie czwarte miejsce. Awans na finałowy ogólnopolski turniej uzyskały dwa pierwsze zespoły.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. UKS Wieża Radków
2. MKS MOS Wrocław
3. SMS Junior Wrocław
4. UKS Sokoliki Janowice Wielkie
5. Olimpia Jawor
6. Volley Głogów
7. Koral Wrocław
8. MKS Rokita Brzeg Dolny

Nasze dzielne siatkarki: Zofia Gotowt, Zuzanna Kozłowska, Oliwia Szeferowicz, Agata Woźniak oraz Natalia Kusz. Trenerem zespołu jest Piotr Lesiński.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
20%
Złości
1
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki masz stosunek do zbiórek, akcji charytatywnych?

Oddanych
głosów
126
Staram się pomagać wszystkim
33%
Pomagam tylko osobom, które znam
36%
Nie biorę udziału w taki akcjach
31%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
USA zabierze Grenlandię
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Kiedyś palono tu znicze, dziś robi się zakupy na obiad
 
Aktualności
Starosta wyjaśnia w sprawie swojego wykształcenia
 
112
Auto poza drogą przy Stawach Podgórzyńskich
 
Jelenia Góra - KARR
Podsumowanie roku w KARR S.A.
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group