Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 3511
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wysypał gruz na łąkę

Wtorek, 24 marca 2020, 8:22
Aktualizacja: Środa, 25 marca 2020, 13:52
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wysypał gruz na łąkę
Fot. Straż Miejska
Strażnicy miejscy z Jeleniej Góry ujęli kierowcę ciężarówki, który wysypywał gruz i inne odpady na łące przy ulicy Wolności – informuje Artur Wilimek z jeleniogórskiej Straży Miejskiej.
Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (21 marca). Na trop mężczyzny strażnicy wpadli po zgłoszeniu mieszkańca, który widział jadącą w stronę lasu ciężarówkę załadowaną gruzem. Funkcjonariusze ujęli kierowcę na gorącym uczynku, w trakcie wysypywania odpadów. 67-letni mieszkaniec Jeleniej Góry oświadczył, że gruz wywozi z posesji przy ulicy Michejdy na polecenie właściciela pojazdu. Na miejsce został wezwany patrol policji, gdyż okazało się, że kierujący nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem ciężarowym - opowiada A. Wilimek.
W tzw. międzyczasie na miejsce przybył właściciel ciężarówki i poinformował, że prace wykonywane są na polecenie właściciela działki przy ulicy Michejdy. Strażnicy miejscy rozpytali w sprawie również i jego. Mężczyzna powiedział, że gruz i odpady pochodzą z rozbieranej na jego posesji szopy i zlecił wywiezienie ich na łąkę. Jak oświadczył - myślał, że tam może je wywieźć i nie będzie z tego tytułu problemów - kontynuuje rzecznik.

Interwencja została zakończona postępowaniem mandatowym w stosunku do mężczyzny, który wywiózł i wysypał odpady. Na nim też ciąży obowiązek ich posprzątania.

Twoja reakcja na artykuł?

27
27%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
1%
Nudzi
0
0%
Smuci
24
24%
Złości
47
47%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (49) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group