Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 3752
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Wyścigi po 114 milionów złotych

Poniedziałek, 15 czerwca 2009, 14:17
Aktualizacja: 14:18
Autor: Ania
REGION: Wyścigi po 114 milionów złotych
Fot. ......
Dolnośląscy przedsiębiorcy rejestrują dzisiaj wnioski, których celem jest pozyskanie funduszy na innowacyjne inwestycje. Pierwszy z nich miał tę czynność za sobą sześć sekund po godzinie 8.00.

W sumie wszystkim wnioskodawcom zostanie rozdane 114 milionów złotych, dzięki którym zyskają pieniądze na wprowadzenie zmian w firmie. Jest to już druga edycja tego typu konkursu skierowana do małych i średnich przedsiębiorców, działających ponad dwa lata.

Dzisiejsza rejestracja przebiega w bardzo szybkim tempie, już o 8:10 zarejestrowano 180 wniosków. Następną czynnością jest dostarczenie dokumentacji w wersji papierowej i elektronicznej do siedziby DIP we Wrocławiu przy ulicy Strzegomskiej. Przedsiębiorcy mają na to czas do czwartku, do godziny 15:30.

– W poprzedniej edycji tego konkursu rejestracja wniosków zakończyła się po 3 minutach, tym razem przedsiębiorcy mają 8 godzin (do godz. 16.00) na zarejestrowanie swoich dokumentów – przypomina Barbara Kaśnikowska, dyrektor Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej. – Rejestracja internetowa wyrównuje szansę przedsiębiorców z odległych miejscowości regionu i tych z Wrocławia. W konkursach, które już DIP przeprowadzała, około 80 procent wniosków pochodziło spoza Wrocławia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group