Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5837
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyrok za gwałt

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Czwartek, 17 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 27 stycznia 2006, 20:32
Autor: Regionalny Tygodnik Informacyjny
   9 listopada kamiennogórski sąd skazał Tomasza B., sprawcę gwałtu na dwóch młodych kobietach – mieszkankach Przedwojowa. Sąd uznał, że oskarżony powinien spędzić w wiezieniu najbliższe 7 lat. Wyrok nie jest prawomocny.

    Dwie siostry wracały 17 lipca do Przedwojowa z dyskoteki w Kamiennej Górze. Po drodze miały nieszczęście natknąć się na Tomasza B., 22-letniego mieszkańca Kamiennej Góry. Ten, grożąc nożem, zgwałcił obie na przydrożnym parkingu. Jednej z sióstr zabrał telefon komórkowy.

    To właśnie ten telefon pozwolił policjantom trafić na ślad gwałciciela. W niespełna dwa tygodnie został zatrzymany i przesłuchany. Początkowo nie przyznawał się do gwałtu, a jedynie do kradzieży nokii. Policjanci zebrali jednak wystarczające dowody jego udziału w przestępstwie. Decyzją sądu w Kamiennej Górze trafił do aresztu na trzy miesiące.

    Tomasz B. kawaler, spawacz z zawodu, był wcześniej wielokrotnie notowany przez policję. Przed gwałtem miał na swym koncie między innym kradzież telefonu komórkowego, paserstwo i jazdę samochodem po pijanemu. Za rozbój został skazany przez sąd w Złotoryi.

    Kiedy dopuścił się gwałtu na parkingu, był w okresie próby, czyli wyroku w zawieszeniu. Teraz, kiedy wyrok z 9 listopada się uprawomocni, trafi do więzienia bezwarunkowo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Agata 17-11-2005 17:51
Tylko 7 lat?Za gwałt?Śmieszne!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group