Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 6079
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wypadkowy poranek

Środa, 10 grudnia 2008, 8:34
Aktualizacja: Czwartek, 11 grudnia 2008, 8:28
Autor: Mar/ Angela
JELENIA GÓRA: Wypadkowy poranek
Potrącone dziecko przy ulicy Wolności i samochód rozbity na ścianie budynku. To bilans porannych godzin na jeleniogórskich ulicach.

Uczennica trzeciej klasy szkoły podstawowej w drodze na zajęcia przechodziła przez przejście dla pieszych na ulicy Wolności przy nowej Biedronce i restauracji Casa Blanca. Przed dziewczynką, kiedy szła z koleżanką, zatrzymały się samochody. Szybko jadący kierowca punto ominął pojazdy stojące przed przejściem i wjechał w dzieci. Jedna szczęśliwie uniknęła uderzenia przez samochód, druga miała mniej szczęścia.Dziewczynka trafiła do szpitala, na szczęście obrażenia nie były groźne. Kierowca został ukarany mandatem o wartości tysiąca złotych i 16 punktami karnymi.

Z kolei na ulicy Pijarskiej w Jeleniej Górze po godzinie 8.00 samochód osobowy marki Peugeot uderzył w budynek mieszkalny. Kobieta jadąca ulicą Kilińskiego przed skrzyżowaniem z ulicą Górną wpadła w poślizg, nie zapanowała nad pojazdem i uderzyła w budynek po przeciwnej stronie jezdni.

Uderzenie było tak silne, że w pojeździe otworzyła się poduszka powietrzna. Na miejscu natychmiast pojawiło się pogotowie i policja. Kobietę odwieziono do szpitala.Nic poważnego jej się nie stało. Przyczyną była zeszklona lodem droga i niedostosowanie prędkości do warunków drogowych. Na szczęście, kobieta nie wiozła pasażera bowiem prawy bok został wgnieciony do wewnątrz pojazdu. Policja i straż miejsca apelują o ostrożną jazdę na tej trasie, bowiem jest ona oblodzona i śliska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (65) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group