Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 9041
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Wypadek w Jakuszycach. Funkcjonariusze S. C. w ciężkim stanie

Czwartek, 4 sierpnia 2011, 16:04
Aktualizacja: Piątek, 5 sierpnia 2011, 7:38
Autor: Petr
REGION: Wypadek w Jakuszycach. Funkcjonariusze S. C. w ciężkim stanie
Fot. Petr
Dzisiaj po godzinie 15.00 na odcinku drogi krajowej nr 3 w Jakuszycach samochód osobowy marki Toyota Avensis z impetem uderzył w prawidłowo zaparkowany na poboczu jezdni pojazd funkcjonariuszy Służby Celnej. Skutek? Dwoje z nich z ciężkimi obrażeniami kończyn dolnych trafiło do szpitala.

– Dziś po godzinie 15.00 na krajowej trójce w miejscowości Jakuszyce doszło do poważnego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że funkcjonariusze służby celnej przebywający w prawidłowo zaparkowanym na poboczu jezdni pojeździe byli w trakcie przeprowadzania kontroli samochodu ciężarowego, gdy z impetem uderzył w nich samochód osobowy marki Toyota Avensis. Wskutek kolizji, dwoje z nich – kobieta i mężczyzna trafili do szpitala z ciężkimi obrażeniami kończyn dolnych – mówił nam mł. aspirant Kacper Krauze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

I dodał: – W celu uniknięcia zderzenia z kontrolowanym samochodem ciężarowym kierowca toyoty nieprawidłowo i przy dużej prędkości wykonał manewr zmiany pasa ruchu, co stało się przyczyną wypadku. Czynności na miejscu zdarzenia prowadziła Grupa Dochodzeniowo Śledcza KMP w Jeleniej Górze. Po pierwszym badaniu u sprawcy kolizji wykryto 0,06 mg alkoholu we krwi. Jest to dopuszczalna norma, lecz mimo to został on zatrzymany przez policję i będzie poddany dalszym badaniom.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (106)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group