• Czwartek, 14 listopada 2019
  • Godz. 0:07
  • Imieniny: Emila, Judyty, Serafina, Wawrzyńca
  • Czytających: 7257
  • Zalogowanych: 15
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wyniki piłkarskich klas: A i B

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 4 maja 2012, 16:00
Aktualizacja: 16:01
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W świąteczny czwartek, 3. maja piłkarze okręgu jeleniogórskiego walczyli o punkty w niższych ligach, w gr. I A–klasy zarówno Pogoń Świerzawa, jak i Endico–Mitex niespodziewanie zremisowały w meczach wyjazdowych.

W meczu na szczycie gr.II B-klasy Juvenia Rybnica nadspodziewanie łatwo ograła dotychczasowego lidera – Pogoń Wleń 5:1. Po wygranej 7:0 nad Bobrami Wojanów nowym liderem została piechowicka Lechia, która ma punkt przewagi nad ekipą z Wlenia i 3 „oczka” nad Juvenią.
A-klasa:
Grupa I:
Piast Bolków - Pub Gol Jelenia Góra 3:0 walkower
KS 1946 Chełmsko Śląskie – Endico-Mitex Podgórzyn 0:0
Halniak Miłków - Orzeł Mysłakowice 1:3
Nysa Wolbromek - Chojnik Jelenia Góra 5:0
Victoria Czadrów - Pogoń Świerzawa 3:3
Orzeł Lubawka - Czarni Strzyżowiec 6:0
KS Łomnica - Woskar Szklarska Poręba (przełożony na 9. maja, godz. 18:00)

Grupa II:
Stella Lubomierz - Bazalt Sulików 0:4
Sudety Giebułtów - Chmielanka Chmieleń 5:1
Gryf Gryfów Śląski - Kwisa Świeradów Zdrój 0:3
Orzeł Platerówka - Błękitnie Studniska Dolne 1:6
Cosmos Radzimów - Skalnik Rębiszów 4:1
Pogoń Markocice - LZS Radostów 2:1
Jaśnica Opolno Zdrój - Włókniarz Leśna 0:3

Grupa III:
LZS Radogoszcz - Jawa Otok 0:2
LKS Ocice - KS Łąka 1:0
Przyszłość Dłużyna - Apis Jędrzychowice 2:3
Cosmos Milików - Sparta Zebrzydowa 1:0
LZS Łaziska - GKS Iwiny 1:2
Hutnik Pieńsk - Iskra Łagów 1:2
Górnik Węgliniec - GKS Tomaszów Bol. 1:2
B-klasa:

Grupa I:
Auxilia Janiszów - Amfibolit Leszczyniec 2:3
Uran Okrzeszyn - Bóbr Marciszów 0:0
Orły Lipienica - Spójnia Sady 5:2
Lesk Sędzisław - Bóbr Opawa 6:2
Czarni Przedwojów - Gnejs Ogorzelec 2:0
Kwarc Pisarzowice - Dragon Miszkowice 6:0

Grupa II:
LKS Kostrzyca - KS Maciejowa 4:3
Rudawy Janowice Wielkie - Pub Gol II Jelenia Góra 8:2
Potok Karpniki - Lotnik II Jeżów Sudecki 4:0
GLKS Czernica - Sandra Gol Karpacz - goście nie przyjechali
Lechia Piechowice - Bobry Wojanów 7:0
Juvenia Rybnica - Pogoń Wleń 5:1
Hottur Borowice - Sokół Sokołowiec 1:1

Grupa III:
KS Pasiecznik - LKS Świecie 3:0
Kwisa Mroczkowice - Olsza II Olszyna 6:0
LZS Henryków - LZS Pisarzowice 2:1
Granica Miłoszów - Bazalt Wojciechów 7:1
Rolnik Rząsiny - LZS Kościelnik 2:2
Pauowała: Fatma Pobiedna

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group