• Czwartek, 5 grudnia 2019
  • Godz. 21:11
  • Imieniny: Krystyny, Sabiny, Saby, Edyty
  • Czytających: 9024
  • Zalogowanych: 14
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wyniki II Czasówki Szybowcowej

Wiadomości: Jeżów Sudecki
Wtorek, 14 czerwca 2011, 1:44
Aktualizacja: 1:45
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W minioną sobotę 11 czerwca kolarze wystartowali w jeździe indywidualnej na czas na 3km trasie Jeżów Sudecki – Góra Szybowcowa.

Wyniki

Kategoria Młodzik

Przeciętna 17,14 km/h
1. GROBELNY Maciej ŚWIEBODZICKIE TOWARZYSTWO CY 10:30,02
2. SERAFIN MARCIN UKK PIĄTKA POLKOWICE 10:56,20
3. WIERZYCKI Michał UKK PIĄTKA POLKOWICE 11:34,27
4. POKORA Michał UKK PIĄTKA POLKOWICE 12:13,92

Kategoria Junior Młodszy

Przeciętna 22 km/h
1. MAKOWSKI Oskar LKKS GÓRNIK WAłBRZYCH ZS ST. 08:11,04

Kategoria Juniorka Młodsza

Przeciętna 19,25 km/h
1. WOLSKA Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 09:21,82
2. DMYTRASZ Aleksandra GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST.BOG. 10:24,42
3. LASOTA Monika GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS STARE BOG. 11:18,74

Kategoria Juniorka

Przeciętna 19,85 km/h
1. DUBIENIECKA Joanna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 09:04,99
2. PRZEWIĘDA Marlena LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 10:19,60

Kategoria Junior

Przeciętna 22,69 km/h
1. SARŻYŃSKI Patryk CHOCIANÓW 07:56,91
2. JAWORSKI Kacper MGLKS KWISA LUBAŃ 08:43,32
3. DYCHA Sebastian KWISA LUBAŃ 08:48,55

Kategoria Elita

Przeciętna 23,28 km/h
1. MIŚ Dawid KRASNE RZESZÓW 07:44,19
2. GAŁEK Damian Adam GUBERNER RADSPORT E.V. 08:25,98
3. WASYLÓW Szymon MGLKS KWISA LUBAŃ 08:35,76
4. ŚLEDZIKOWSKI Daniel TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 08:36,25
5. SZYDŁO Mateusz UKK PIĄTKA POLKOWICE 09:08,34

Kategoria M30

Przeciętna 23,08
1. DUDA Piotr BOGUSZÓW GORCE 07:48,71
2. ZARZYCKI Sebastian TALVIS SPORT SZKLARSKA PORĘBA 08:39,19
3. KIMBORT Paweł TAIVI SPORT SZKLARSK PORĘBA 08:43,12
4. SKONECKI Maciej KS SOBÓTKA 08:59,66

Kategoria M40

Przeciętna 20,81 km/h
1. GAŁEK Damian GUBERNER RADSPORT E.V. 08:39,06

Kategoria M50

Przeciętna 23,08 km/h
1. KURKIEWICZ Bogdan ZIELONA GÓRA 07:48,05
2. BARAŃSKI Artur KOWARY 08:03,39
3. GRYGONIS Ryszard MGLKS KWISA LUBAŃ 08:18,14
4. MAKOWSKI Damian RUDA ŚLĄSKA 08:42,09
5. STANKIEWICZ Janusz KKW JAMA WAŁBRZYCH 10:22,01
6. TWARDZISZEWSKI Waldemar TEAM PODGÓRZYN 11:54,90
7. SAWKO Antoni CHOCIANÓW 13:16,58

Kategoria M 60

Przeciętna 18,72 km/h
1. NADOLNY Jan ŚWIDNICA 09:37,67
2. LASCIOLI Edward TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 09:52,15
3. CZERWIŃSKI Wiktor KLKS LIDER SZTUM 11:44,87
4. KRAKOWSKI Mieczysław LIPA 12:51,77
5. JANCZEWSKI Edward TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 15:56,28

Kategoria M 70

Przeciętna 16,82 km/h
1. NAHAJOWSKI Stanisław USTRZYKI DOLNE 10:42,14
2. CHUDOBSKI Tadeusz WROCŁAW 11:42,45
3. JANCZEWSKI Jan LUBIN 16:17,04
4. FERKALUK Tadeusz ZŁOTORYJA 16:35,87

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~tubi 14-06-2011 7:22
Kategoria Elita to widze sama jak nazwa wskazuje elita... przeciez Ci ludzie niggdzie ne jezdza....
~ 14-06-2011 14:53
ma ktos moze zdjecia
~zwalec 14-06-2011 15:23
Elita jak elita, mogłeś wystartować to by poziom wzrósł...
~tubi 14-06-2011 15:29
akurat byłem na wyścigu kurierów karpackich.... podstawowa impreza U 23
~zwalec 14-06-2011 19:23
Cóż, nie każdy ma na tyle pod nogą i pozostają takie wyścigi. A że nazwa, nie każdy Orlik jest orłem, nie każdy z Elity należy do elity i nie każdy Masters był mistrzem.
~ 14-06-2011 22:40
Te "tubi", po co tyle gadać. Jak chcesz pokazać jaki z Ciebie Orlik, to jak nie ma wyścigów, to w każdy weekend mastersi rozpoczynają treningi w Podgórzynie o godzinie 11:00. Ta wpadnij, no i pokaż na co Cię stać, po co tyle gadać po próżnicy :-).
~ 19-06-2011 14:45
to co macie jakies zdjecia ??;> z podgorzyna tez zadnych nie ma a tyle fotografow bylo na trasie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group