Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 6054
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeżów Sudecki: Wyniki II Czasówki Szybowcowej

Wtorek, 14 czerwca 2011, 1:44
Aktualizacja: 1:45
Autor: MDvR
Jeżów Sudecki: Wyniki II Czasówki Szybowcowej
Fot. archiwum
W minioną sobotę 11 czerwca kolarze wystartowali w jeździe indywidualnej na czas na 3km trasie Jeżów Sudecki – Góra Szybowcowa.

Wyniki

Kategoria Młodzik

Przeciętna 17,14 km/h
1. GROBELNY Maciej ŚWIEBODZICKIE TOWARZYSTWO CY 10:30,02
2. SERAFIN MARCIN UKK PIĄTKA POLKOWICE 10:56,20
3. WIERZYCKI Michał UKK PIĄTKA POLKOWICE 11:34,27
4. POKORA Michał UKK PIĄTKA POLKOWICE 12:13,92

Kategoria Junior Młodszy

Przeciętna 22 km/h
1. MAKOWSKI Oskar LKKS GÓRNIK WAłBRZYCH ZS ST. 08:11,04

Kategoria Juniorka Młodsza

Przeciętna 19,25 km/h
1. WOLSKA Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 09:21,82
2. DMYTRASZ Aleksandra GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST.BOG. 10:24,42
3. LASOTA Monika GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS STARE BOG. 11:18,74

Kategoria Juniorka

Przeciętna 19,85 km/h
1. DUBIENIECKA Joanna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 09:04,99
2. PRZEWIĘDA Marlena LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 10:19,60

Kategoria Junior

Przeciętna 22,69 km/h
1. SARŻYŃSKI Patryk CHOCIANÓW 07:56,91
2. JAWORSKI Kacper MGLKS KWISA LUBAŃ 08:43,32
3. DYCHA Sebastian KWISA LUBAŃ 08:48,55

Kategoria Elita

Przeciętna 23,28 km/h
1. MIŚ Dawid KRASNE RZESZÓW 07:44,19
2. GAŁEK Damian Adam GUBERNER RADSPORT E.V. 08:25,98
3. WASYLÓW Szymon MGLKS KWISA LUBAŃ 08:35,76
4. ŚLEDZIKOWSKI Daniel TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 08:36,25
5. SZYDŁO Mateusz UKK PIĄTKA POLKOWICE 09:08,34

Kategoria M30

Przeciętna 23,08
1. DUDA Piotr BOGUSZÓW GORCE 07:48,71
2. ZARZYCKI Sebastian TALVIS SPORT SZKLARSKA PORĘBA 08:39,19
3. KIMBORT Paweł TAIVI SPORT SZKLARSK PORĘBA 08:43,12
4. SKONECKI Maciej KS SOBÓTKA 08:59,66

Kategoria M40

Przeciętna 20,81 km/h
1. GAŁEK Damian GUBERNER RADSPORT E.V. 08:39,06

Kategoria M50

Przeciętna 23,08 km/h
1. KURKIEWICZ Bogdan ZIELONA GÓRA 07:48,05
2. BARAŃSKI Artur KOWARY 08:03,39
3. GRYGONIS Ryszard MGLKS KWISA LUBAŃ 08:18,14
4. MAKOWSKI Damian RUDA ŚLĄSKA 08:42,09
5. STANKIEWICZ Janusz KKW JAMA WAŁBRZYCH 10:22,01
6. TWARDZISZEWSKI Waldemar TEAM PODGÓRZYN 11:54,90
7. SAWKO Antoni CHOCIANÓW 13:16,58

Kategoria M 60

Przeciętna 18,72 km/h
1. NADOLNY Jan ŚWIDNICA 09:37,67
2. LASCIOLI Edward TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 09:52,15
3. CZERWIŃSKI Wiktor KLKS LIDER SZTUM 11:44,87
4. KRAKOWSKI Mieczysław LIPA 12:51,77
5. JANCZEWSKI Edward TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 15:56,28

Kategoria M 70

Przeciętna 16,82 km/h
1. NAHAJOWSKI Stanisław USTRZYKI DOLNE 10:42,14
2. CHUDOBSKI Tadeusz WROCŁAW 11:42,45
3. JANCZEWSKI Jan LUBIN 16:17,04
4. FERKALUK Tadeusz ZŁOTORYJA 16:35,87

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group