Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 8429
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Wyjazd do Lubina młodzików ze Szkółki Piłkarskiej GOL

Środa, 13 kwietnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 lutego 2006, 21:04
Autor: Max B.
Dolny Śląsk: Wyjazd do Lubina młodzików ze Szkółki Piłkarskiej GOL
Fot. Max B.
W sobotę 2 kwietnia młodzieżowe drużyny ze Szkółki Piłkarskiej "GOL", wyjechały do Lubina. Celem wyjazdu było rozegranie towarzyskich meczy piłkarskich pomiędzy "MKS ZAGŁĘBIE LUBIN" i "SZKÓŁKA PIŁKARSKA GOL".

Rozegrano dwa spotkania, dwóch grup wiekowych: "Młodzików" (rocznik 92-93, trener Adam Łuszczyk) oraz "Orlików" (rocznik 94-95, trenerzy Łukasz Bizoń i Paweł Kiełtyka). W pierwszym spotkaniu jeleniogórski zespół uległ 1:4, troszkę lepszym tego dnia przeciwnikom. Natomiast nasi najmłodsi zawodnicy z drużyny "Orlików" zasłużenie zremisowali 0:0. Oba spotkania zostały rozegrane w miłej i towarzyskiej atmosferze. Po meczu nasze drużyny zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia z rywalami. Następną atrakcją była możliwość skorzystania z dobrodziejstw AQUA-PARKU w Polkowicach, dzięki uprzejmości pana prezesa Piotra Borysa (członek honorowy Klubu Przyjaciół GOLA). Wypoczęci i zrelaksowani wróciliśmy do Lubina, by w restauracji "Beatka" zjeść smaczny obiad. Później nadeszła pora na największą i najbardziej oczekiwaną niespodziankę dnia, którą była możliwość obejrzenia "na żywo" z trybuny głównej spotkania ekstraklasy piłkarskiej pomiędzy drużynami ZAGŁĘBIE LUBIN - LEGIA WARSZAWA!!!

Podczas tego spotkania obejrzeliśmy mały pokaz pirotechniczny w wykonaniu kibiców obu drużyn, dzięki czemu spotkanie, choć zakończone remisem 0:0, było jeszcze ciekawsze. Dla większości młodych piłkarzy był to pierwszy kontakt z wielką piłką oglądną dotychczas w telewizji. Po zakończonym spotkaniu, bylismi światkami ostatniej atrakcji wyjazdu, którą przygotował dla swoich piłkarzy zarząd Szkółki Piłkarskiej GOL. Dzięki kontaktom Piotra Lizaka, prezesa klubu, na naszych futbolistów oczekiwali piłkarze Legii Warszawa z Reprezentantami Polski na czele m. in. z Markiem Saganowskim, Piotrem Włodarczykiem, Arturem Borucem i Tomaszem Kiełbowiczem. Rozdali oni setki zdjęć wraz z autografami, chętnie pozując do pamiątkowych fotografii. Już w niedługim czasie planowany jest kolejny wyjazd, ale tym razem nieco dalej, bo prawdopodobnie do Poznania, Grodziska Wlkp. Lub Wronek...

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group