Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 7208
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wręczono nagrody za współzawodnictwo sportowe szkół

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 7 listopada 2011, 16:38
Aktualizacja: Wtorek, 8 listopada 2011, 13:05
Autor: MDvR
W piątek 4 listopada w auli „ Żeroma” dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportu Ireneusz Taraszkiewicz rozpoczął coroczne podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół miasta Jelenia Góra.

Nagrodzono również najlepszych sportowców z sekcji MOS-u, podsumowano współzawodnictwo sportowe „Dolny Śląsk”. Wręczono również puchary zwycięskim drużynom biorącym udział w I edycji Ligi MOS-u. Uroczystość odbyła się w obecności znamienitych gości, takich jak: prezydent miasta Marcin Zawiła, Naczelnik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej – Paweł Domagała, V-ce Przewodniczący Rady Miasta – Józef Sarzyński oraz Przewodniczący Związku Nauczycielstwa Polskiego – Marian Hubner. Uroczystość muzycznie oprawił zespół „ Paka Buziaka” prowadzony przez instruktora MDK-u Wiesława Kowalewskiego.

Współzawodnictwo Sportowe Szkół

SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE SP 11 969 pkt
DYREKTOR - EUGENIUSZ SROKA
NAUCZYCIEL - MARCIN KANICKI
UCZEŃ - WOJCIECH MYNARSKI

II MIEJSCE SP 2 868 pkt
DYREKTOR -ELŻBIETA RZEMIŃSKA
NAUCZYCIEL - BOŻENA PIETKIEWICZ
UCZEŃ - IZABELA KISIELEWSKA

III MIEJSCE SP 6 810 pkt
DYREKTOR - MARIA GUSZAŁA
NAUCZYCIEL - KATARZYNA FAJKOSZ-PALMOWSKA
UCZEŃ - BARBARA BIAŁOGRECKA

GIMNAZJA

I MIEJSCE GIMNAZJUM 1 1176 pkt
DYREKTOR - JOLANTA PIASECKA
NAUCZYCIEL - MAREK DZIK
UCZEŃ - PIOTR STARCZYK

II MIEJSCE GIMNAZJUM 3 1141,5 pkt
DYREKTOR - MAREK PRZEORSKI
NAUCZYCIEL - WIESŁAW TYLENDA
UCZEŃ - KAROLINA DUL

III MIEJSCE GIMNAZJUM 4 1084 pkt
DYREKTOR - BEATA TOCZEK
UCZEŃ - GRZEGORZ LIS

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

DZIEWCZĘTA

I MIEJSCE- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 527 pkt
DYREKTOR -JADWIGA DĄBROWSKA
NAUCZYCIEL -BOGUSŁAW NIESPODZIEWANY
UCZEŃ - AGATA KAWIAKO

II MIEJSCE - ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH i TECHNICZNYCH -518 pkt
DYREKTOR -BOŻENA KISER
NAUCZYCIEL - SYLWIA SZWAJA
UCZEŃ - MARLENA KOSZYK

III MIEJSCE - ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 -513,5 pkt
DYREKTOR -EULALIA KŁODAWSKA SZWAJCER
NAUCZYCIEL -WOJCIECH SMYKOWSKI
UCZEŃ - KATARZYNA SEGIET

CHŁOPCY

I MIEJSCE- ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH - 544,5 pkt
DYREKTOR - MIROSŁAW CIESIELSKI
NAUCZYCIEL - JAN DROZD
UCZEŃ - KARMELITA KAROL

II MIEJSCE - ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH 1 -523,5 pkt

DYREKTOR - EULALIA KŁODAWSKA SZWAJCER
NAUCZYCIEL - WOJCIECH SMYKOWSKI
UCZEŃ -TOMASZ WCISŁO

III MIEJSCE - II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE -512,5 pkt

DYREKTOR - JADWIGA DĄBROWSKA
NAUCZYCIEL - BOGUSŁAW NIESPODZIEWANY
UCZEŃ - EMIL POTOCKI

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE ‘DOLNY ŚLĄSK’ 2010/2011
- SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE SP 11
DYREKTOR - EUGENIUSZ SROKA
NAUCZYCIEL- KANICKI MARCIN

II MIEJSCE SP 15
DYREKTOR - ZBIGNIEW STĘPIEŃ
NAUCZYCIEL- MIECZYSŁAW SKOWRON

III MIEJSCE SP 3
DYREKTOR - Krystyna Piątkowska
NAUCZYCIEL- KATARZYNA PAKOSZ

GIMNAZJA

I MIEJSCE- GIMNAZJUM 3
DYREKTOR - MAREK PRZEORSKI
NAUCZYCIEL- WIESŁAW TYLENDA

II MIEJSCE- GIMNAZJUM 1
DYREKTOR - JOLANTA PIASECKA
NAUCZYCIEL- DZIK MAREK

III MIEJSCE- GIMNAZJUM /ZSO1
DYREKTOR - EULALIA KŁODAWSKA SZWAJCER
NAUCZYCIEL- WOJCIECH SMYKOWSKI

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

I MIEJSCE- II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE
DYREKTOR - JADWIGA DĄBROWSKA
NAUCZYCIEL- BOGUSŁAW NIESPODZIEWANY

II MIEJSCE- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1
DYREKTOR - EULALIA KŁODAWSKA SZWAJCER
NAUCZYCIEL- BOGUSŁAW NIESPODZIEWANY

III MIEJSCE- ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH i TECHNICZNYCH
DYREKTOR - BOŻENA KISER
NAUCZYCIEL- SYLWIA SZWAJA

SEKCJE MOS – NAGRODZENI UCZNIOWIE I OPIEKUNOWIE

SEKCJA SZACHY
TRENER: ANDRZEJ DWILEWICZ
UCZEŃ : IGOR ZASOŃSKI

PŁYWANIE
TRENER: IWONA TRELKA
UCZEŃ : JOANNA DROZD

SIATKÓWKA
TRENER: SYLWIA SAWICZ
UCZEŃ : ANNA WIERZBICKA

PIŁKA RĘCZNA TRENER: MARTA ORESZCZUK
UCZEŃ : HERBUT ANNA

KOSZYKÓWKA DZ.
TRENER: MARCIN MARKOWICZ
UCZEŃ : KOBUS NATALIA

KOSZYKÓWKA CHŁ.
TRENER: ARTUR CZEKAŃSKI
UCZEŃ : BARTEK TARASZKIEWICZ

PIŁKA NOŻNA –KKS
TRENER: GRZEGORZ KRÓLIKOWSKI
UCZEŃ : DAWID GIL

PIŁKA NOŻNA -UKS
TRENER: JACEK KOŁODZIEJCZYK
UCZEŃ : JAKUB CHORĄGWICKI

LA
TRENER: MAREK PRZEORSKI
UCZEŃ: JARDEL WOJCIECH

TRENER: Reprezentant sportów zimowych pani Ewa Mickiewicz

BIATHLON
UCZEŃ: KAROLINA KLIBER

SANECZKI
UCZEŃ: ŁOBOCKA DOMINIKA

NARTY
UCZEŃ: KAMILA BOCZKOWSKA

WSPÓŁZAWODNICTWO MOS –LIGA 2011/2012

I MIEDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTU
II ZESPÓŁ SZKÓŁ RZEMIOSŁ ARTYSTYCZNYCH
III ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNO ZAWODOWYCH

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ZSLiU 7-11-2011 20:01
We współzawodnictwie MOS pracowników oświaty 3. miejsce zajął Zespół Szkół Licealnych i Usługowych :) A swoja drogą lepiej chyba w ogóle nie zamies...ć zdjęć z archiwum, bo ludzie mogą się pogubić, jak widzą Marka Obrębalskiego wręczającego nagrodę... Pozdrawiam :)
~~jg 7-11-2011 20:22
Widać, że środowisko sportowe tęskni za Markiem Obrębalskim! Zawiła nie ma przecież o sporcie zielonego pojęcia!
~absolwentLO 7-11-2011 21:16
Pozdrawiam p. Jacka ze zdjęcia ! Najlepszy nauczyciel WF i PO w Jeleniej !
~ed 7-11-2011 23:12
nie ma jak to być nauczycielem WF, szczególnie w starszych klasach. zero sprawdzianów, klasówek, pprzygotowywania do zajęć. sama rozrywka, bo rozumiem że dla nauczyciela WF sport to hobby. a pensum i pensja takie jak u innych nauczycieli.
~do -ed 8-11-2011 23:00
Każdy miał szansę nim być :-) Ale nie dla psa kiełbasa !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group