Poniedziałek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 7231
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Woodstock Tour zawita do Jeleniej Góry

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 13 października 2015, 8:05
Aktualizacja: 8:08
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Archiwum Organizatora
Już w najbliższą sobotę (17.10) w jeleniogórskim Klubie Kwadrat fani rock 'n rolla będą mieli okazję na wspomnienie z tegorocznego Przystanku Woodstock, bowiem do naszego miasta zajadą: Trzynasta w Samo Południe oraz People of the Haze – zespoły, które wystąpiły na Dużej Scenie.

Trzynasta w Samo Południe - polski zespół rockowy, założony w 2009 roku. W skład grupy wchodzą gitarzysta i wokalista Michał Pocheć, basista Kacper "Katz" Dziuba, harmonijkarz Amadeusz "Krootky" Kuźniarski, gitarzysta Piotr "Młody" Pocheć oraz perkusista Michał "Bandaż" Bednarz.

W 2012 roku grupa wzięła udział w talent show telewizji Polsat - Must Be the Music. Tylko muzyka, w którym dotarła do półfinału. Występ przed szerszym gronem odbiorców umożliwił grupie podpisanie kontraktu z wytwórnią muzyczną Sony Music Entertainment Poland. Rok 2013 upłynął dla zespołu pod znakiem koncertów m.in. na Rock'n'Roll Cadillac Festival, Łykend Promo Festiwal i Konfrontacjach Rockowych. W 2014 roku formacja dała szereg koncertów w kraju w tym podczas festiwali Rockowe Odloty oraz Przystanek Woodstock. 21 października tego roku ukazał się debiutancki album studyjny zespołu zatytułowany Hell Yeah!

Z kolei People of the Haze z jeleniogórzaninem Tomaszem Środą na czele po raz kolejny wystąpi w stolicy Karkonoszy. Ich ostatni występ podczas Juwenaliów na długo zapadł w pamięć fanów rocka, więc o wypełnienie Klubu Kwadrat do ostatnich miejsc nie powinno być trudno. Wstęp na imprezę: 15 zł/25 zł – przedsprzedaż w Klubie Kwadrat (ul. Bankowa 28/30).

Źródło: wikipedia, facebook, inf. własna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~xxx 14-10-2015 5:08
To woodstock ...........czy w samo południe bo ja już nie kumam................... ogarnijcie sie ...............

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group