Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 7356
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wkrótce kolejne targi pracy – nie przegap szansy

Czwartek, 19 stycznia 2017, 13:58
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2017, 8:29
Autor: Org
Jelenia Góra: Wkrótce kolejne targi pracy – nie przegap szansy
Fot. Organizator
Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Jeleniej Górze oraz Nestle Purina (Odział Wrocław. Nowa wieś) zapraszają na Spotkanie Informacyjne i giełdę pracy 26.01.2017 (czwartek) godz. 12.00 –13.30 ul. Wiejska 29, sala nr 113

Poszukiwane zawody, to:
- elektromechanik
- operatorów maszyn
- operator Techniczny
- kierowcy wózków widłowych

W Jeleniej Górze nie zostało wielu bezrobotnych. Panuje przekonanie, że jeśli ktoś chce to pracę znajdzie. Jednak w związku z tym firmy starają się pozyskać pracowników oferując rożne benefity. Przedstawiciele firmy Nestle najpierw przedstawią swoją propozycję zatrudnienia, bonusy które oferuje ich firma a potem z zainteresowanymi osobami poprowadzą rozmowy rekrutacyjne.

Giełda to okazja do spotkania się z przyszłym pracodawcą zarówno dla osób bezrobotnych i dla tych, którzy chcą zmienić miejsce pracy. - Jak nam powiedział przedstawiciel Nestle, zarobki w firmie są dobre np. elektromechanik zarabia od 5.000 brutto a operator maszyn średnio 5500 brutto. Do tego dochodzą dodatki, a w przypadku mieszkańców Jeleniej Góry i okolic również pakiet relokacyjny - informuje organizator.

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży zajmuje się doradztwem zawodowym, czyli pomocą w planowaniu i organizowaniu życia zawodowego, aktywizacją zawodową( bezpłatnymi szkoleniami , kursami zawodowymi i stażami zagranicznymi), pośrednictwem pracy, także dorywczej dla osób uczących się. W CEIPM funkcjonuje również dział refundacji, w którym pracodawcy mogą złożyć wniosek o zawarcie umowy o refundację wynagrodzeń wypłacanym młodocianym pracownikom oraz składek na ubezpieczenia społeczne od refundowanych wynagrodzeń.

Zainteresowani mogą się zgłaszać od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 - 15.45 na ul. Wiejską 29 w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group