Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 2202
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wiosenne warsztaty w Rzemiosłach. Nie przegap!

Wtorek, 7 marca 2017, 7:24
Aktualizacja: 7:36
Autor: ZSRA
Jelenia Góra: Wiosenne warsztaty w Rzemiosłach. Nie przegap!
Fot. Archiwum
Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze zaprasza uczniów gimnazjum na otwarte, nieodpłatne wiosenne zajęcia artystyczne.

Program:

11 marca 2017 r. godz.10:00– 12:30 - „Tworzymy reklamę”– warsztaty reklamowe Zajęcia w pracowni technikum organizacji reklamy. Do wyboru tworzenie spotu reklamowego lub ogłoszenia reklamowego w prasie. Układanie sloganów i haseł reklamowych oraz wykonywanie gadżetów reklamowych.

18 marca 2017 r. godz. 10:00– 12:30
- „Malowane światłem”–warsztaty fotograficzne Zajęcia w studio fotograficznym z użyciem softboxów, realizacja zdjęć portretowych oraz projektu „Malowanie światłem”. Wykonanie zdjęć przedmiotów na stołach bezcieniowych. Edycja zdjęć w programie graficznym Photoshop CS6. Praca w ciemni fotograficznej. Wykonanie autorskich rejogramów i zdjęć z użyciem aparatów otworkowych.

- „Zabawa w drewnie”–warsztaty ręcznej obróbki drewna Zajęcia obejmują wykonywanie prac ręcznych z wykorzystaniem następujących technik obróbki drewna (do wyboru): wyrzynanie krzywoliniowe, wypalanie pirografem, elementy intarsji, prace snycerskie, obróbka drewna narzędziami ręcznymi przy wykonywaniu prace stolarskich, prace montażowe wyrobów galanterii drzewnej.

- Warsztaty z rysunku i malarstwa oraz konsultacje dla kandydatów do Liceum Plastycznego Zajęcia obejmują ćwiczenia rysunkowe „Postać” – proporcja i anatomia oraz malarskie „Martwa natura”. Konsultacje będą obejmować rozmowę z artystami plastykami oraz przegląd prac kandydatów do Liceum. - „Od projektu do montażu”– warsztaty reklamowe z cyklu „Tworzymy reklamę ” Zajęcia w pracowni montażu obejmują: omówienie koncepcji, szkicu i oddziaływania reklamy, obrobienie projektu w technologii cyfrowej pod kątem maszyny docelowej, wykonanie projektu na ploterach tnących i kreślących oraz złożenie projektu za pomocą folii transportowych, klejenia raklami na sucho i na mokro.

25 marca 2017 r. godz.10:00– 12:30
- „Tworzymy reklamę na komputerze”– warsztaty reklamowe Projektowanie graficzne na komputerze, tworzenie logo w programie Corel, animacji w programie Flash oraz efektów 3D w programie Blender.

- „Warsztaty krawieckie” obejmują poznanie warsztatu pracy (surowców, urządzeń i akcesoriów), naukę obsługi maszyny do szycia oraz czytania wykrojów i dopasowywania ich do indywidualnych potrzeb, zdejmowania miary oraz poznanie podstawowych pojęć z zakresu konstrukcji i modelowania ubioru.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group