Czwartek, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 6015
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Więzienie dla policyjnego gwałciciela

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 24 lutego 2010, 10:29
Aktualizacja: Czwartek, 25 lutego 2010, 10:07
Autor: Angela
Fot. Angela
Po dwóch latach, przez które toczyły się rozprawy za zamkniętymi drzwiami, były funkcjonariusz jeleniogórskiej policji oskarżony o zgwałcenie kobiety usłyszał wyrok. Dwa lata i dziesięć miesięcy więzienia, z zaliczeniem na poczet kary tymczasowego aresztowania. Na ogłoszeniu wyroku nie było ofiary. Po usłyszeniu werdyktu oskarżony zalał się łzami. Wyrok nie jest prawomocny.

Marek S. miał czuwać nad bezpieczeństwem mieszkańców i chronić ich przed przestępcami. Tymczasem zdaniem sądu sam dopuścił się poważnego przestępstwa. 20 kwietnia 2008 roku, kiedy do kontroli drogowej partol policji zatrzymał Ewę W., która miała dopuścić się trzech wykroczeń: jazdę bez włączonych świateł, wyprzedzania na podwójnej ciągłej i jazdę pod wpływem alkoholu, Marek S. podjechał swoim samochodem i zaoferował kobiecie pomoc.

Pod pretekstem „załatwienia sprawy” 35 – letni Marek S. kazał wsiąść Ewie W. do swojego samochodu, następnie wywiózł ją w ustronne miejsce i przemocą zgwałcił. Sprawa wyszła na jaw, kiedy kobieta w chwilach słabości opowiedziała o wszystkim swojej koleżance, która o przestępstwie powiadomiła policję.

- Sąd w składzie tu obecnym uznaje oskarżonego Marka S. za winnego tego, że w dniu 20 kwietnia 2008 roku wprowadził w błąd Ewę W., gdyż może ona mieć problemy w związku z wykroczeniami drogowymi, jakich się dopuściła i oferując swoją pomoc w ich uniknięciu, podstępnie spowodował, iż ta wsiadła do jego samochodu i odjechała z nim w ustronne miejsce.

Następnie stosując przemoc fizyczną zmusił Ewę W. do odbycia z nim wbrew jej woli stosunku płciowego. Za to sąd wymierza Markowi S. karę dwóch lat i dziesięciu miesięcy pozbawienia wolności. Na poczet wymierzonej kary pozbawionej wolności zalicza mu okres tymczasowego aresztowania od dnia 21 kwietnia 2008 do 20 lipca 2008 roku – mówił sędzia Grzegorz Stupnicki.

Po odczytaniu tego wyroku oskarżony zalał się łzami, a sali zrobił się szum. W uzasadnieniu wyroku sędzia wskazał, że nie było żadnych podstaw do tego, by nie dać wiary zeznaniom poszkodowanej, która zresztą o całym zdarzeniu opowiadała niechętnie.

- Sąd musiał rozważyć czy do stosunku płciowego doszło wbrew jej woli przy użyciu przemocy zastosowanej przez Marka S. Sąd uznał opierając się na zeznaniach poszkodowanej, że tak było w rzeczywistości. Gdyby Ewa W. dobrowolnie odbyła stosunek płciowy z Markiem S. nie skarżyłaby się swojej koleżance, iż doszło do przestępstwa na jej szkodę. Nie miała żadnego powodu ani interesu w tym, by pomawiać Marka S. - mówił sędzia Grzegorz Stupnicki. Do ujawnienia tego przestępstwa doszło w sposób pośredni.

Pani Ewa W. poskarżyła się swojej koleżance, iż została zgwałcona przez policjantów. Używała liczby mnogiej, bo jak stwierdziła Marek S. powiedział jej, że została wystawiona przez nieustaloną osobę do dokonania tego przestępstwa. W związku z tym wiązała ona zachowanie innych funkcjonariuszy z czynem, który ją spotkał. Sąd jednak uznał, że funkcjonariusze, którzy dokonywali wcześniejsze czynności z panią W. nie mieli żadnego związku z czynnościami jakie nastąpiły później. Nie wiedzieli oni, że cień podejrzenia padł również na nich. To zasługa oskarżonego, który przekazał informację pokrzywdzonej, że została wystawiona.

Sędzia podkreślał również, że oskarżony początkowo twierdził, że do żadnego stosunku nie doszło. Następnie obrona próbowała przekonać sąd, że jeśli doszło do stosunku płciowego Maraka S. i Ewy. W. to za przyzwoleniem pokrzywdzonej. Sąd tej wersji nie dał jednak wiary.
Przestępstwo, którego dopuścił się Marek S. zagrożone jest karą od 2 do 12 lat więzienia. Sąd wydając wyrok w dolnej granicy kary wziął pod uwagę, że przemoc którą zastosował wobec Ewy W. Marek W. nie była duża.

- Biorąc jednak pod uwagę fakt, że ofiara została wywieziona w ustronne miejsce, ta przemoc była wystarczająca do przełamania jej oporów. A jej opór był wprost ujawniany. Poszkodowana wskazała, że nie chce, by doszło do tego zbliżenia. Na co oskarżony, według jej słów, powiedział, że musi do tego dojść, bo została ona wystawiona – mówił sędzia. Dlatego sąd uznał, że kara dwóch lat i dziesięciu miesięcy pozbawienia wolności jest wystarczająca by osiągnąć określone cele kary wobec oskarżonego.

Wyrok nie jest prawomocny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (65) Dodaj komentarz

~m 24-02-2010 11:35
Pytanie kiedy zgłoszą się następne kobiety będące ofiarami tego człowieka...
~ 24-02-2010 12:03
Paranoja
~korek 24-02-2010 12:06
to jakaś chora sytuacja 2 lata i 10 miesięcy,a konsekwencje służbowe,czyżby ten pan wróci do pracy,brak slów
Cień 24-02-2010 12:23
Czy zgwałcił, czy nie, tego nie wiem. Równie dobrze, poszkodowana mogła go wrobić z zemsty, poniewarz brak jest dowodów. Ale jeżeli faktycznie zgwałcił tą dziewczynę, to mam nadzieję, że się powiesi.
~Paintfainder 24-02-2010 12:26
Co za jezyk. Obrzydliwosc (np. "wystawiona"). A gdyby miala 0,9 procenta, to pewnie by nie zyla.
~brawo 24-02-2010 12:39
uwazaj zebys nie skonczyl jak ten w filmie "Symetria".
~Yeti 24-02-2010 12:43
Przynajmniej 10 lat takiemu by trzeba było dać a nie śmieszną kare 2 lat.
~pl 24-02-2010 13:04
szkoda chłopa, nigdy nie dowiemy się, co wtedy na prawdę się wydarzyło....
~ 24-02-2010 13:04
brawo jak winny to mu sie należy
~ 24-02-2010 13:08
bedzie mial ciezkie zycie w wiezieniu....
~------------------------------------------------------------------------- 24-02-2010 13:15
w kazdej grupie trafi sie czarna owca
~xxx 24-02-2010 13:19
Lepiej wsadzać niewinnych ludzi niż zająć się Przestępcami!!!!Brawo dla naszych stróżów prawa!!!!Paranoja
~Pytek 24-02-2010 13:23
To teraz będziemy czytać na jelonce sprawozdania z procesów sądowych? Wszystkich czy tylko wybranych?
~ 24-02-2010 13:34
Ta... 0,9 procenta to 9 promili... Twarda sztuka...
~ 24-02-2010 13:37
"o jak stwierdziła Marek S. powiedział jej, że została wystawiona przez nieustaloną osobę do dokonania tego przestępstwa. W związku z tym wiązała ona zachowanie innych funkcjonariuszy z czynem, który ją spotkał." - kto mi to wytłumaczy? Cień, weź to przetłumacz na polski, bo to słowotok podobny to twojego...
~cos nie tak z tym prawem 24-02-2010 13:42
Jesli faktycznie to zrobił to wyrok stanowczo za mały. Wyjdzie sobie na Wigilie tego roku,a trauma kobiety tak szybko nie minie.Postepowanie samej pokrzywdzonej było nierozważne gdyz za te 2 wykroczenia to dostała by kilka punktów i kilkaset złotych a jesli faktycznie coś wypiła to do roku czasu by śmigała autobusem.Przykra sprawa jakich z pewnością wiele w tym kraju.
~jugo 24-02-2010 13:50
Żadnych bezpośrednich dowodów winy. Sąd daje wiarę tej kobieice. Nie chcę jej obrażać bo być może ona naprawdę jest pokrzywdzoną i wówczas jej współczuję. Ale to ona dobrowolnie wsiadła do tego jego samochodu i usiłowała coś sobie załatwić. Przecvież to był jego prywatny samochód . On Policjant o nienagannej opinii. Wielokrotnie wyróżniany również na forum internetowym i nikt nie zastanowił sie czy on kłamie. Nie usprawiedliwiam go ponieważ jak by nie było to uwikłał się w kontrowersyjną sytuację. Ale wychodzi na to , że jak Policjant to nikt nie daje mu wiary. Może gdyby nie był policjantem to byłoby inaczej. Inne4 są wyroki dla przestępców seksualnych cywilów.
~ja 24-02-2010 14:04
jestem ciekawa czy TA POSZKODOWANA mówi prwde oj jestem ciekawa poniewaz bardzo w to wątpi ale los łaskawy zawsze się moze odmienic
~bedzie pieklo 24-02-2010 14:28
w puszce nie bedzie lekko z takim stazem zawodowym i wyrokiem za majty,bedzie pieklo bejbe;)
~ 24-02-2010 14:36
no cóż policjant w więzieniu . . . to beda najgorsze 2 lata w jego życiu a pozatym jeśli chodzi o gwałcicieli i p...li więzniowie majo swoje zdanie o nich i metody,,rozmowy,, w sumie wspólczuje bo wiem z opowieści byłych więzniow jak są traktowani gwalciciele ... i jeszcze w dodatku policjant ...
*piipi* 24-02-2010 15:04
..za przekroczenie przepisów ..Policjant pokarał kobietę swoją ..*pałką !
~poszukujący prawdy 24-02-2010 15:06
czy ktoś z Was zastanawiał się w jakim kraju żyjemy?! jest zeznanie kobiety (kim ta Pani jest, łatwo można dociec, choć sąd nie był tym zainteresowany, a tym bardziej prokuratura) i zeznanie oskarżonego. w procesie karnym podstawową zasadą powinno być domniemanie niewinności oskarżonego ale w tym przypadku wyrok zapadł za nim sprawa trafiła do sądu... tylko na podstawie zeznań tej Pani, bez żadnych dowodów dochodzi do aresztowania. bez dowodów "udowadnia" się również winę. kolejna podstawowa zasada procesu karnego głosi - niewyjaśnione okoliczności sprawy interpretuje się na korzyść oskarżonego. ale to również nie w naszym kraju, nie w tej sprawie. w tej sprawie niewyjaśnione okoliczności sąd interpretuje odwrotnie. zastanówcie się dobrze, to może spotkać każdego. film symetria nie jest futurystycznym wymysłem rodem z powieści Kafki. takie rzeczy dzieją się naprawdę w naszym kraju! wystarczy znaleźć się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. machina wprawiona w ruch już się nie zatrzyma... naprawdę sądzicie, że prokuraturę i sąd interesuje dociekanie prawdy? ustalanie okoliczności sprawy? nie!!! to nie jest ważne. sprawa się rozpoczęła i musi się zakończyć, choć jak wiemy i to trwa czasem w tym kraju w nieskończoność. wyobraźcie sobie teraz taką sytuację - za przysłowiowego "bełta" jakiś kloszard zeznaje, że został wykorzystany przez tegoż sędziego seksualnie z wykorzystaniem przemocy. nie udowadnia się winy, nie wyjaśnia okoliczności sprawy, a sędzia (żeby było zabawnie ten sam w swojej sprawie) daje wiarę zeznaniom kloszarda, bo ten nie ma przecież interesu poświadczać nieprawdy, i skazuje siebie na 3 lata więzienia! brawo!!! ja nie żartuję - to może spotkać każdego z nas w tym kraju!
~x45 24-02-2010 15:36
Wyrok wynika bezpośrednio z linii obrony i oskarżenia. Podejrzany najpierw wykluczał stosunek z ofiarą, a następnie przyznał że się odbył z nią stosunek ale za przyzwoleniem. Wybaczcie, bądźmy rozsądni... ale NAJLEPSZYM wypadku ten policjant WYKORZYSTAŁ TĄ KOBIETĘ obiecując jej "załatwienie sprawy jazdy po alkoholu" być może odsiedzi wyrok nie za te przestępstwo, ale wyrok tak czy inaczej jest sprawiedliwy, bo łapówkarstwo, ZWŁASZCZA w takim wykonaniu powinno być właśnie tak srogo karane!!!
~ja 24-02-2010 15:37
no za gwałt na kobietach i dzieciach najmniej pajace dostają. Jak mnie to drażni! dożywocie! niech ich gwałcą
~ja 24-02-2010 15:39
moj brat nie dawno mial sprawe i sad nie dal wiary 3 policjantom ktorzy byli po jego stronie i dostal 3 lata za handel nar, tyleze bez dowodow, same powmowienia, i gdzie sprawiedliwość ja się pytam?
~n i c o 24-02-2010 15:50
Jeśli tak faktycznie było to wyrok jest śmieszny, ale czy faktycznie tak było ?!!!! Sąd opierał się tylko na zeznaniach i poszlakach tej kobiety. Każda kobieta w naszym chorym kraju, może powiedzieć, że została zgwłacona i facet ma problemy. Bo to on w tym momencie musi udowadniać swoją niewinność. Tak jest też w małżeństwie...
~Rudebwoy 24-02-2010 16:01
Popłakał się PIES bo wie co go czeka jak trafi na puchę... oj będzie mu ciężko... oj będzie będzie...
~dddddd 24-02-2010 16:08
szkoda ze sad sie nie przyjzał tej pokrzywdzonej kobiecie i jej zyciu ,niezłe ziółko z niej jest...a tak na chlopski rozum po co wsiadala do tego auta?.jakos nie chce mi sie wierzyc zeby policjant ktory ma rodzine,prace zrobil cos takiego,...aona coz...lubi takie gierki
~..Azad 24-02-2010 16:38
~ 24-02-2010 16:54
Trzeba apelować. Ja jej nie wierzę.
~dfg 24-02-2010 17:20
Zgwałcił czy nie, ten policjant miał żonę i dzieci. Jeśli nie zrobił krzywdy tej kobiecie, to pewnie wyrządził krzywdę swojej rodzinie.
~Maślana 24-02-2010 18:01
Wyglądał na kobieciarza i strasznie się napinał.
*piipi* 24-02-2010 19:08
~DLACZEGO ..*Pan Sędzia jest ..bez głowy ? (..patrz.zdj. ..]
*piipi* 24-02-2010 19:14
..do - [~Maślanka ..] .. masz doświadczenie ?? ..bo *taki męzczyzna potrafi byc szczęsliwy z kazdą kobietą ! ~SMUTNE ..
~Ekik 24-02-2010 19:22
A gdzie zasada by w przypadku wątpliwości rozstrzygać je na korzyść oskarżonego? Wygląda na to że został skazany bez twardych dowodów, a skazanie nastąpiło dlatego że jest policjantem. Mam nadzieję, że apelacja będzie miażdżąca dla tego orzeczenia. Teraz policjant jak zamknie przestępce, to przyjdzie do prokuratury żona przestępcy i powie bez jakichkolwiek dowodów, że policjant obiecał że coś załatwi za seks. Efekt - policjant w kryminale za dobrą robotę.
~vaneska 24-02-2010 19:49
to wszystko co piszecie to nie prawda!!!znam ta rodzine i marek s bardzo mi pomogl jako policjant w sprawie ojca a le nik nie patrzy jaka ta dziewczyna miala przeszlosc to zwykla blachara...bo akurat przez znajomych duzo sie dowiedzialam !!!to ona zamiast mandatu wolala jechac do lasu!!!to co piszcie jest ponizajace dla tej rodziny!!
~ 24-02-2010 20:01
"pierwsze badanie alkomatem wykazało 0,9 procenta" do autora artykułu - jakby miała 0,9 PROCENTA to ta kobieta nie żyła by, jest to stanowczo dawka śmiertelna. Mogła mieć promila lub miligrama na litr.
~ 24-02-2010 20:03
smiech na sali! kara 2 lata w wiezieniu! a sad uznal ze krzywda nie byla zbyt duza! niby dlaczego? dlatego ze to byl policjant? ...paranoja ...
~? 24-02-2010 20:07
ja chciałbym tylko wiedzieć o jakiej przemocy tutaj mowa, bo nic nie rozumiem. przemoc, bo ją wywiózł w ustronne miejsce? ja też to robiłem i robie z wieloma kobietami. to znaczy, że używam wobec nich przemocy? a może jest jakaś obdukcja? została pobita? były jakieś siniaki? szarpał ją chociaż? cokolwiek?
~? 24-02-2010 20:14
ja chciałbym tylko wiedzieć o jakiej przemocy tutaj mowa, bo nic nie rozumiem. przemoc, bo ją wywiózł w ustronne miejsce? ja też to robiłem i robie z wieloma kobietami. to znaczy, że używam wobec nich przemocy? a może jest jakaś obdukcja? została pobita? były jakieś siniaki? szarpał ją chociaż? cokolwiek?
*piipi* 24-02-2010 20:20
..do - [~Vaneska ..] .. kobiecie zabrakło drobnych,ale ..DLACZEGO ten oskarżony Policjant ..dokonał wyrównania długu ... ???
~spostrzegawczy 24-02-2010 20:44
Funkcjonariusz, który nie był na służbie, miał zaproponować Ewie W., wcześniej kontrolowanej przez patrol policji, pomoc w uniknięciu kłopotów wynikających ze stwierdzonych przez patrol wykroczeń drogowych. Kobieta zgodziła się pojechać z funkcjonariuszem jego prywatnym samochodem na obrzeża miasta. Policjant zastraszył Ewę W. i zmusił, choć bez użycia przemocy fizycznej, do uległości seksualnej.
~ 24-02-2010 20:45
Współczuję jego rodzinie...Mogła nie wsiadać do jego samochodu.Coś mi się zdaje,że ona kręci.
~ZABOBRZANIN 24-02-2010 21:13
34 miesiące to rewelacja... a za kradzież koski masła ile tam ???
~jg 24-02-2010 22:01
W 17 wierszu jest napisane " i przemocą zgwałcił." Można zgwałcić bez przemocy ?? ?? ??
~Rudebwoy 24-02-2010 22:55
Do ZABOBRZANINA: Za kostkę masła to jak dobrze Ci pojdzie to dostaniesz zawiasy 8/4 ale wątpie, to od razu z miejsca masz 15 lat... haha... śmiech na sali ;D
*piipi* 24-02-2010 23:34
..podejrzewam,ze ta kobieta ..dokonała *gwałtu na Policjancie !
~marfi 25-02-2010 0:07
nie nagany policjant parę lat pod rząd wyrórznieńia rodzina dzieci wydaje mi sie ze ta kobieta klamie po co by wsiadala do tego auta. policjant niech sie odwoluje do sądu naj wyzszego
~milli 25-02-2010 0:23
Coś mi się wydaje ze kobieta kręci. Przecież policjant nie wiedział czy ona ma Aids czy go nie ma. Gdyby chciał .....to przy drodze stoi sporo panienek i za darmo i bez przemocy dostałby to co by chciał. A może to ona chciała a policjant nie a teraz się mści? Może tej pani i policjantowi zastosować test na prawdomówność? Ale prawo?......
~mimi 25-02-2010 0:46
współczuję jego rodzinie-żonie i dzieciom;( to wszystko pogmatwane, wyczuwam jakis spisek..niech wkońcu laska powie jak było!!!
~malkolm 25-02-2010 7:29
Znam Marka od 15 lat i wiem ,że nie takie numery ma na sumieniu,relacje z kolegami z pracy też nie należały do najlepszych.samo stwierdzenie,że kobieta została wystawiona dla Marka wiele wyjaśnia.doskonale wiedzieli,że Marek tak właśnie będzie chciał załatwić sprawę iże prędzej czy później tak właśnie sprawa się skończy.Szkoda,że poprzez chęć zaspakajania swoich potrzeb w taki sposób skrzywdził tyle osób bo i zgwałconą kobietę ale równolegle własna zonę i dzieci.Może mu kiedyś wybaczy ale na pewno nigdy nie zapomni.
~>>>g>>> 25-02-2010 8:30
o czym wy piszecie? dla sadu w jeleniej gorze poszlaki to wystarczajacy powod do skazani. wystarczy pomowienie i wymiar sprawiedliwosci funduje wyrok
~do malkolma 25-02-2010 8:57
To ciekawa hipoteza...czyli wg ciebie koledzy najpierw mu wystawili kobitę, znając ją, że jest taka co to najpierw chce, a potem będzie robić problemy, a jego, że sobie nie odmówi po to aby go uziemić? No to ładnych miał kolegów... Tylko dziwne, że za takie coś razem z nim na ławie oskarżonych nie wylądowali, chyba marko im ufa bezgranicznie i kryje ich do końca. Ale jak widać nie opłaca się i w 2 instancji może prawda wyjdzie na jaw. A teraz będzie miał nowych kolegów
~yyyyyyyyyyyyyyy 25-02-2010 9:43
znam M.troche czasu,jako policjanta i prywatnie moge powiedziec ze jako policjant to byl super.duzo mi pomogl i nie miak z tego żadnych korzysci,prywatnie tez byk spoko,on nie musial tego robic stosujac przemoc...a owa pani jak ma sumienie to powinna odwolc swoje zeznania,nieraz gadala jak to bylo naprwde,,,ale takie sa bez sumienia...i tak na chlopski rozum-po co wsiadala?Marku trzymaj sie,mam nadzieje ze wrocisz do nas szybko i oczyszczony z zarzutów
~mdmdmd 25-02-2010 10:05
to ja tez teraz moge isc i powiedziec ze mnie policjant zgwalcił?albo mój kierownik?oj Pani Ewo wstyd i jeszcze raz wstyd...jak mozesz tak człowiekowi zycie rujnowac?On ma dzieci,zone a Ty?satysfakcje ze go zniszczyłas?jeszcze cie dopadnie sprawiedliwosc....
~hahahah 25-02-2010 14:05
kupic im dyktafony zamiast nowych samochodow i nie bedzie problemow a tu jeden ukarany a w boleslawcu innni dali popis sily .jak dobrze ze zyjemy w kraju sprawiedliwosci i czuje sie przez to bezpiecznie hahahaha.
Lena 26-02-2010 9:27
W sytuacji konfrontacji 1 na 1, brak dowodów powinien działać na korzyść oskarżonego. Staram się wierzyć w niezawisłość sędziowską, ale dlaczego orzekanie przy podobnych sprawach jest tak odmienne? Hm… Państwo Prawa. Nie mając dowodów jednoznacznie wskazujących sprawcę lepiej wypuścić 10 winnych niż skazać 1 niewinnego! I to zasada nie tylko dotycząca tej sytuacji.
~ 26-02-2010 14:39
Podobno ona juz wcześniej była "zgwałcona" a sprawę umorzono z braku dowodów, bo np nie zwierzyła się nikomu a zgłosiła organom ścigania. Teraz postarała sie o to aby były dowody i zwierzyła się akurat kochance kryminalnego, która oczywiście to przekazała i to był koronny dowód.
~Robert-kolega 28-02-2010 2:51
Nie znacie go więc co możecie pisać. Ja znam go dobrze i wiem ze tego nie zrobił. Gdyby tak było kobieta poszkodowana poddałaby sie badaniu ginekologicznemu, a teg nie zrobiła. On nie był taki żeby brał co popadnie. Ma wspaniała żoną i dzieci. I nie zrobił tego. a dla waszej wiadomości "PSY" maja inne cele niż zwykli osadzeni. On nie może siedzieć z tymi, których sam wsadzał. A Ci twardziele z komentarzy tylko pisać potrafią że niby tacy twardzi są. A jak jakaś awantura na mieście to pierwsi dzonią na policję. Marek jest wspaniałym człowiekiem, tylko co wy możecie kmioty wiedzieć jak go n ie znacie. Zyczę wam zeby was spotkał taki sam spisek. Kolega
~aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 1-03-2010 10:14
do Roberta-zgadzam sie z toba.
~ KOBIETA ZGWAŁCONA 2-03-2010 11:12
Wiadomo kobieta znała , bardzo dobrze policjanta , wrobiła go ,, Bo gwałt, wygląda całkiem inaczej ,,byłam zgwałcona i to nie jest tak, jak tu się pisze. Kobieta jet chora na głowę . I co jej z tego przyszło piep// się na prawo i lewo ,,a tu kogo robi z siebie ,, Zgwałconą Pani nawet nie wyobraża sobie jak kobieta się czuje, gdy jest gwałcona lęk , strach pozostaje do końca życia ,i nie mówi się o tym swoim znajomym ..TEGO NIE DA SIĘ OPOWIEDZIEĆ NIKOMU CO SIĘ CZUJE JAKI ,,JEST BÓL Z WYRZĄDZONEJ KRZYWDY ,, JEST TYLKO PŁACZ CIERPIENIE,STOISZ POD PRYSZNICEM I CHCESZ WSZYSTKO ZMYC ... A Pani co robi rozpowiada Pani wszystkim ,,to nie tak kobieta z krzywdzona wstydzi się tego , a i na pewno już nie chwali się tym swoim kole// Proszę Pani i nie chce się rozgłosu jak w Pani przypadku , Życzę aby Panią palcami wytykali ,,nie ma Pani prawa tu pisać że była zgwałcona . Teraz życzę aby Panią ktoś naprawdę zgwałcił ... W tedy będę Pani współczuła
~ 9-03-2010 23:01
I znow Sad RP w skladzie:sedzia przewodniczacy-koniec skladu wydal wyrok...Czasem-Sad RP w skladzie:sedzia przewodniczacy,oraz dwoje lawnikow...-tzn dwa milczace"wazony"stojace,a raczej siedzace bez wydawania jakichkolwiek dzwiekow po obu stronach sedziego przewodniczacego...Zaczynamy przewod sadowy...-pytanie...jaki chumor ma dzisiaj sklad?,czy boli go,lub ja glowa?,czy przypadkiem przed wyjsciem do pracy nie poklocil sie z malzonkiem,a efekty tego nie przeniesie na sale rozpraw?czy myslami jednak jest gdzie indziej?Nie uwierze-i mam do tego cholerne prawo tak myslec,nie wierze ze wyroki,ktore zapadaja w ten sposob sa niezawistne i prawdziwe,adekwatne i sprawiedliwe...Jeden czlowiek moze decydowac o wolnosci,pozbawieniu jej,przyszlym losie oskarzonego,jego bliskich...w moim odczuciu nie jest to sprawiedliwe!Rozwiazaniem bylo by powolanie dziesieciu,nawet pieciu niezaleznych,nie zwiazanych ze soba w zyciu,czy tez pracy SEDZIOW PRZYSIEGLYCH!Sedziow,ktorzy nie sa przesiaknieci rutyna,Sedziow,ktorzy siedzieli by na sali rozpraw podczas przewodu sadowego i sluchali by obu stron,a przedewszystkim wyrok,ktory by podjeli bylby zgodny z ich Sumieniem.Zgodny,gdyz wszyscy wspolnie,musieli powiedziec jednym glosem-winny/niewinny...Status sedziego przewodniczacego bylby w tedy jasny-to on odczytywal by wyrok,ktory zapadl przez SEDZIOW PRZYSIEGLYCH-pisze o sytuacji taka jak ta,i inne podobne.Nie mam na mysli spraw blachych...pozdrawiam T.H.
~ 5-04-2010 0:51
a ja i tak wiem ze jest niewinny,,
marcel11481 11-06-2010 17:36
Jak to niewiele trzeba żeby zwykła dziwka którą można spotkać na zgorzeleckiej zmarnowała człowiekowi zycie
marcel11481 11-06-2010 21:18
Marek nic nie dygaj bedzie gitara. Powinni dać Ci medal a nie wyrok za zwykłą BLACHARE. Tym bardziej że ONA jest jak z wózek w TESCO wkładasz złotówke i pchasz do woli

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group