Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 5317
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wielki Dzień Pszczół także w naszym regionie

Wiadomości: Region
Sobota, 25 lipca 2015, 16:15
Aktualizacja: 16:17
Autor: Org
Fot. Organizator
8 sierpnia w ponad 50 placówkach przyrodniczych na terenie całej Polski już po raz trzeci odbędzie się Wielki Dzień Pszczół. Tego dnia będzie można dowiedzieć się więcej na temat pszczołowatych oraz tego, co na co dzień możemy robić, aby je chronić.

W województwie dolnośląskim Wielki Dzień Pszczół świętują: Park Narodowy Gór Stołowych, Karkonoski Park Narodowy, Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych - oddział w Jeleniej Górze i Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego,

Na zwiedzających czeka szereg atrakcji – edukacyjne gry, quizy, warsztaty czy spotkanie z pszczelarzem. Chętni, którzy chcą poznać fascynujący świat pszczołowatych, na hasło „Wielki Dzień Pszczół” wejdą bezpłatnie do większości placówek organizujących święto. Więcej - na stronie www.pomagamypszczolom.pl.

Organizatorem obchodów święta są Zakłady Tłuszczowe „Kruszwica” S.A. Honorowy Patronat objęli: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ośrodek Rozwoju Edukacji, kilkanaście kuratoriów oświaty oraz urzędów wojewódzkich i marszałkowskich

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Le1Kiepury 25-07-2015 18:37
Kochajmy i szanujmy pszczółki dzieki nim żyjemy
~zabobrzanin 26-07-2015 19:34
Znów gdzieś zapraszają ale nie wiadomo gdzie i od której do której... Taka nasza specyficzna reklama i potem zdziwieni że frekwencja mizerota... A przyjezdni, goście w naszym regionie tylko czytaję namiętnie takie informacje, a czasu mało !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group