• Niedziela, 25 sierpnia 2019
  • Godz. 5:16
  • Imieniny: Józefa, Luizy, Ludwika
  • Czytających: 1854
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wielkanocne klimaty w MDK

Wiadomości: Region
Piątek, 25 marca 2016, 7:59
Aktualizacja: 8:01
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Fot. MDK
W Młodzieżowym Domu Kultury odbyła się miła uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień laureatom Powiatowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod nazwą „Symbole i Zwyczaje Wielkanocne” i „Kartka Świąteczna”. Do siedziby organizatora nadesłano 161 prac plastycznych z 18 przedszkoli, szkół oraz placówek oświatowych miasta i powiatu jeleniogórskiego.

Komisja konkursowa biorąc pod uwagę zgodność z regulaminem, pomysłowość, estetykę, samodzielność oraz ciekawą interpretację tematu nagrodziła autorów najciekawszych prac poświęconych tradycji i zwyczajom Świąt Wielkanocnych. Wśród laureatów znaleźli się między innymi: uczniowie i wychowankowie z placówek jeleniogórskich: Miejskiego Przedszkola nr 27 „Okrąglaczek”, Szkoły Podstawowej nr 7, 8, 10, 11, Gimnazjum nr 4 oraz MDK. Z terenu powiatu nagrodami i wyróżnieniami uhonorowano: Przedszkole Publiczne w Podgórzynie, szkoły podstawowe: nr 1 i nr 3 w Kowarach, w Sosnówce, Wojcieszycach a także Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kowarach i Publiczne Gimnazjum w Starej Kamienicy.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w następnych propozycjach programowych MDK. Poniżej nagrodzeni:
„SYMBOLE I ZWYCZAJE BOŻONARODZENIOWE”
PRZEDSZKOLA:
1. Aleksandra Góralczyk lat 4 - Miejskie Przedszkole nr 27 w Jeleniej Górze
2. Hanna Olszak lat 5 - Miejskie Przedszkole nr 27 w Jeleniej Górze
3. Julek Kulla lat 6 - Miejskie Przedszkole nr 27 w Jeleniej Górze
WYRÓŻNIENIA:
1. Nadia Gruszka lat 4 - Miejskie Przedszkole nr 27 w Jeleniej Górze
2. Tymon Butyński lat 5 - Miejskie Przedszkole nr 27 w Jeleniej Górze
3. Zofia Tyblewska lat 5 - Przedszkole Niepubliczne nr 2 w Karpaczu
4. Maja Fulara lat 5 - Przedszkole Niepubliczne nr 2 w Karpaczu
5. Adam Jachniak lat 6 - Przedszkole Publiczne w Janowicach Wielkich
GRUPA - SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III:
1. Daria Wiktor lat 6 - Szkoła Podstawowa nr 13 w Jeleniej Górze
2. Tomasz Błeszyński lat 7 - Niepubliczna Szkoła Podstawowa 707 w Karpaczu
3. Paulina Sienkiewicz lat 8 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze
4. Agata Kołodziej lat 8 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze
5. Dawid Wiktor lat 9 - Szkoła Podstawowa nr 13 w Jeleniej Górze
WYRÓŻNIENIA:
1. Maciej Chomicki lat 8 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze
2. Maja Domagała lat 8 - Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze
3. Alan Kałwak lat 8 - Szkoła Podstawowa nr 13 w Jeleniej Górze
4. Nikola Trąbska lat 8 - Szkoła Podstawowa nr 10 w Jeleniej Górze
5. Nina Horler lat 9 - Niepubliczna Szkoła Podstawowa 707 w Karpaczu

„KARTKA ŚWIĄTECZNA”
GRUPA - PRZEDSZKOLA I SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III:
1. Alan Wroński lat 4 - Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze
2. Zuzanna Lech lat 7 - Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze
3. Jan Kulla lat 7 - Szkoła Podstawowa nr 11 w Jeleniej Górze
WYRÓŻNIENIA:
1. Emilia Pieczonka lat 8 - Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze
GRUPA – SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV – VI:
1. Kamil Kalinowski lat 11 - Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze
2. Maria Kownacka lat 11 - Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze
3. Dawid Gabarski lat 11 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze
4. Jakub Macur lat 12 - Szkoła Podstawowa nr 11 w Jelniej Górze
5. Dagmara Breczko lat 12 - Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze
WYRÓŻNIENIA:
1. Gaweł Pietrucha lat 10 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze
2. Ignacy Gadzina lat 11 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze
3. Jakub Winkel lat 11 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze
4. Marcelina Jabłońska lat 11 - Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze
5. Jakub Arasymowicz lat 12 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze
6.Karolina Iwaniec lat 12 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze
GRUPA - GIMNAZJA
1. Julia Witczak lat 13 - Gimnazjum nr 1 w Jeleniej Górze
2. Maja Filinger lat 13 - Gimnazjum nr 1 w Jeleniej Górze
3. Kalina Jośko lat 14 - Publiczne Gimnazjum w Starej Kamienicy
GRUPA – PLACÓWKI SPECJALNE:
1. Kornelia Szpak lat 13 - Internat przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jeleniej Górze
2. Karolina Witwer lat 14 - Internat przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jeleniej Górze

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group