Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 15933
Zalogowanych: 120
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wielkanoc tuż: policja apeluje o ostrożność

Piątek, 10 kwietnia 2009, 8:27
Aktualizacja: 8:28
Autor: TEJO
Uważajcie w gorączce zakupów! Jeśli wyjeżdżacie na święta, odpowiednio zabezpieczcie dom. Prowadźcie rozważnie samochody. Złodzieje nie mają wolnego, a licho nie śpi.

Apelujemy do mieszkańców o zachowanie w okresie świątecznym szczególnej ostrożności, bowiem pośpiech, roztargnienie często wykorzystują przestępcy, a rozkojarzeni, zabiegani ludzie stają się ofiarami kradzieży, napadów ewentualnie zdarzeń komunikacyjnych bądź sami te zdarzenia powodują – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z policji.

Stróże prawa proszą o szczególną rozwagę wszystkich kierujących, aby wszyscy cali i zdrowi mogli spotkać się po tych świętach.

Sonda

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Oddanych
głosów
674
Żadnej
30%
Jedną
8%
Dwie
7%
Trzy lub więcej
55%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Jakucja, Czeczenia, Dagestan, Inguszetia chcą opuścić Rosję
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Pieniądze
W elektrowni Turów powstała największa w kraju oczyszczalnia
 
Pogodowo
Wzmaga się wiatr, spodziewany mróz i śnieg
 
112
Bolt – stłuczka z Dacią
 
Aktualności
Złota polska jesień
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group