Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 2590
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Wielka „plazma” i łut szczęścia

Poniedziałek, 18 stycznia 2010, 8:32
Aktualizacja: 8:32
Autor: Karolina
REGION: Wielka „plazma” i łut szczęścia
Fot. ......
Państwo Helena i Adam Całka z Kamiennej Góry zostali jubileuszowymi klientami pakietu medialnego firmy DIALOG Telecom. Po kilku dniach od podpisania umowy na rozszerzony pakiet medialny, komputer wytypował ich nazwisko jako 20–tysięcznego użytkownika.

W jeleniogórskim oddziale firmy odbyła się uroczystość, podczas której państwo Całka otrzymali 42-calowy telewizor plazmowy.
Oprócz usług telefonicznych i internetowych firma DIALOG Telecom oferuje swoim klientom telewizję cyfrową wraz z wypożyczalnią filmów na życzenie. Państwo Helena i Adam od 2000 r. korzystają z usług tej firmy. W styczniu zdecydowali się na pakiet medialny, poszerzony właśnie o możliwość odbioru obrazu w cyfrowej jakości. Tydzień później dowiedzieli się o wygraniu jubileuszowej promocji i niespodziance w postaci nowego telewizora.

- Nasi klienci, w momencie podpisywania umów nie wiedzą o tym sympatycznym konkursie. Jubileusze nie są regularne, nagradzamy zarówno 20- jak i 100-tysięcznego użytkownika – opowiada Marta Pietranik-Pacuła z firmy DIALOG Telecom.

Rodzina z Kamiennej Góry planowała zakupić nowy telewizor, ponieważ dotychczasowy sprzęt miał już swoje lata.
– Nasi dwaj synowie namawiali nas do realizacji tego pomysłu, mówiąc: „Kupcie jakąś plazmę, skoro mamy już ten rozszerzony pakiet – opowiadali państwo Całka. Dwa lata temu, studentka z Jeleniej Góry została wytypowana jako 100-tysięczna klientka usługi internetowej i otrzymała nowoczesnego laptopa. – Ten region należy do wyjątkowo szczęśliwych, ponieważ pochodzi z niego wielu naszych jubileuszowych zwycięzców – potwierdza Marta Pietranik-Pacuła.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Jelenia Góra zyska na powrocie wojska do miasta?

Oddanych
głosów
1167
Tak
59%
Nie
33%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group