• Piątek, 6 grudnia 2019
  • Godz. 12:12
  • Imieniny: Emiliana, Mikołaja, Jaremy
  • Czytających: 8088
  • Zalogowanych: 23
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Weekendowy rozkład jazdy niższych lig

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 12 października 2012, 15:40
Aktualizacja: 15:43
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W najbliższą niedzielę, 14. października piłkarze walczący o mistrzostwo klas A i B rozegrają kolejną serię spotkań, w której dojdzie m.in. do derbów gminy Mysłakowice (KS Łomnica – Orzeł).

Zestaw par klasy A: (niedziela, 14.X)

Grupa I:
KS Łomnica - Orzeł Mysłakowice 11:00
Lechia Piechowice - Woskar Szklarska Poręba 11:00
Victoria Czadrów -Orzeł Wojcieszów 12:00
Pagaz Krzeszów - Czarni Strzyżowiec 14:00
Kwarc Pisarzowice - Piast Bolków 14:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Nysa Wolbromek 15:00
Orzeł Lubawka - Chojnik Jelenia Góra 15:00

Grupa II:
Orliki Węgliniec - Stella Lubomierz 11:00
Górnik Węgliniec - Olsza Olszyna 13:00
LZS Kościelnik - Błękitni Studniska Dolne 15:00
LZS Porajów Kopaczów - Gryf Gryfów Śląski 15:00
Włókniarz Leśna - LZS Radostów 15:00
Chmielanka Chmieleń - Pogoń Markocice 15:00
Skalnik Rębiszów - Cosmos Radzimów 15:00

Grupa III:
KS Stare Jaroszowice - KS Łąka 11:00
GKS Iwiny - LZS Łaziska 11:00
Cosmos Milików - GKS Tomaszów Bolesławiecki 11:00
GKS Raciborowice - Iskra Łagów 14:00
LKS Dobra - Hutnik Pieńsk 14:00
LZS Brzeźnik - Sparta Zebrzydowa 15:00
Apis Jędrzychowice - LKS Ocice 15:00

Zestaw par klasy B: (niedziela, 14.X)

Grupa I:
Potok Karpniki - Lesk Sędzisław 11:00
Bóbr Opawa - Bóbr Marciszów 11:00
Gnejs Ogorzelec - Dragon Miszkowice 11:00
Uran Okrzeszyn - Amfibolit Leszczyniec 11:00
Spójnia Sady - Auxilia Janiszów 11:00
Czarni Przedwojów - Orły Lipienica 15:00

Grupa II:
Olimpia II Kowary - Juvenia Rybnica 11:00
Sokół Sokołowiec - KS Maciejowa 11:00
LZS Kostrzyca - Bobry Wojanów 11:00
GLKS Czernica - Karpatia Karpacz 11:00
Pub Gol Jelenia Góra - Lotnik II Jeżów Sudecki 15:00
Hottur Borowice - Rudawy Janowice Wielkie 15:00
Pauzuje: Energobest Miłków.

Grupa III:
Pogoń Wleń - LZS Radogoszcz 15:00
Sudety Giebułtów - Włókniarz II Mirsk 15:00
Bazalt Wojciechów - LZS Zaręba 15:00
Olsza II Olszyna - Fatma Pobiedna 15:00
Pauzują: Rolnik Rząsiny, LZS Pisarzowice, LZS Henryków.

Grupa IV:
LZS Niwnice - Granit Gierałtów 15:00
LZS Kotliska - Kwisa Kierżno 15:00
LZS Sobota - Zbylut Zbylutów 15:00
Chrobry Nowogrodziec - Orzeł Gościszów 15:00
TS Parzyce - Roan Tomisław 15:00

Grupa V:
Kolonia Bolesławiec - LKS Kraśnik Dolny 11:00
Rybak Parowa - KS Trzebień 11:00
LZS Nowa - GKS Gromadka 11:00
Znicz Kruszyn - LKS Mierzwin 14:00
Majdan Bolesławice - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 15:00

Grupa VI:
Orzeł Platerówka - Sudety Sieniawka 11:00
Jaśnica Opolno Zdrój - LZS Ręczyn 11:00
Orzeł Kostrzyna - WKS Żarki Średnie 11:00
Piast Czerwona Woda - Przyszłość Dłużyna 15:00

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~mlody23 12-10-2012 19:51
gran derby... haha bedzie sie dzialo ;D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group