Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6829
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

STANISZÓW: Weekendowe koncerty w Staniszowie

Wtorek, 16 września 2008, 15:24
Aktualizacja: 15:24
Autor: Angela
Już w najbliższą sobotę o godzinie 19.00 w sali balowej Pałacu Staniszów odbędzie się koncert muzyki rosyjskiej, natomiast tydzień później, 27 września melomani będą mogli wysłuchać koncertu w ramach cyklu „Muzyka w zabytkach Dolnego Śląska” z udziałem zespołu Dixie Tiger's Band.

Podczas koncertu muzyki rosyjskiej, który odbędzie się w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa zaśpiewa Michalina Bienkiewicz (sopran), Magdalena Kulig (mezzosopran) oraz Natalia Nestorowa (fortepian). Bilety w cenie 15 złotych kupić można na miejscu w hotelu.

Tydzień później, w sobotę 27 września również o 19. w Sali Balowej Pałacu Staniszów odbędzie się kolejny koncert w tym cyklu. W programie utwory z lat 20-tych i 30-tych: między innymi B.Berniego, M.Pincarda, K. Caseyego oraz Wolfganga Mozarta oraz B.Fabricius-Bjerrea i J.Brahmsa. Utwory zagrał zespół Dixie Tiger's Band, który poprowadzi Jerzy Bober. Wstęp na ten koncert wolny.

Organizatorami koncertów są: Fundacja Forum Staniszów, Hotel Pałac Staniszów oraz Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group