Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 8205
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Weekend dla fanów harleyów i wehikułów

Środa, 30 czerwca 2010, 9:00
Aktualizacja: 9:01
Autor: TEJO/Ania
REGION: Weekend dla fanów harleyów i wehikułów
Fot. TEJO
Dwie duże imprezy dla entuzjastów pojazdów różnych zaplanowano na nadchodzący weekend w regionie jeleniogórskim. Karpacz opanują motocykle Harley Davidson, a drogi okolic Jeleniej Góry – zabytkowe samochody.

W piątek i sobotę na ulicach miasta pod Śnieżką ponownie usłyszymy dźwięki motocykli spod znaku Harley-Davidson. Piknik Entuzjastów Harley-Davidson®odbywajacy się w Karpaczu udoskonali parada motocykli, która przejedzie ulicami Karpacza 3 lipca o godzinie 16.00, a Renegades Harley-Davidson Club Rally będzie klasycznym zlotem. – Z pewnością adrenaliny wszystkim dostarczy główny konkurs imprezy, którego nagrodą jest motocykl Harley-Davidson® Sportster 883 – informują organizatorzy.

W programie w piątek już od godz. 15 Prezentacje motocykli i wystawców, liczne konkursy i zabawy. Wystąpienia organizatorów i władz miasta, koncert zespołu EVELELE, Relaks nocą. W sobotę od godz. 11 zapowiedzino – oprócz wymienionych atrakcji - wycieczkę zlotową, otwarty konkurs wolnej jazdy motocyklem. Będzie też wielka parada motocykli ulicami Karpacza. Uczestnicy zlotu wysłuchają zamkniętego koncertu zespołów: Hamak Anty Age i Oddział Zamknięty.

Zlot splecie się z Rajdem Ikar, w którym – jak co roku – biorą udział posiadacze zabytkowych wehikułów. Impreza rozpocznie się w sobotę, 3 lipca, o godzinie 9.00 w Świeradowie. Następnie o godzinie 9:30 miłośników zabytkowych samochodów zobaczyć będzie można w Szklarskiej Porębie, o 11:30 w Karpaczu, 15:00 w Kowarach i 17:00 w Jeleniej Górze – Cieplicach. Do Świeradowa warto przyjechać także w niedzielę. O godzinie 10:00 rozpocznie się tam „Gala Retro – Świeradów Zdrój – festyn uliczny”..

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
760
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group