Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 5187
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: We wtorek sesja Rady Miejskiej, odwołają przewodniczącego?

Niedziela, 13 marca 2016, 16:50
Aktualizacja: Wtorek, 15 marca 2016, 8:36
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: We wtorek sesja Rady Miejskiej, odwołają przewodniczącego?
Fot. Archiwum
15 marca w sali nr 15 jeleniogórskiego Ratusza odbędzie się kolejna, XXV sesja Rady Miejskiej, podczas której rajcy zajmą się m.in. kwestiami dotyczącymi Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego, planami zagospodarowania przestrzennego. Nieoficjalnie mówi się również, że w każdej chwili może dojść do próby odwołania przewodniczącego Leszka Wrotniewskiego.

Czy zwolennicy prezydenta po kilkunastu miesiącach zbudowali większość w radzie i dokonają przewrotu? Przekonamy się śledząc obrady, których początek zaplanowano na godz. 9:00.

Porządek obrad XXV sesji Rady Miejskiej:
1. Otwarcie sesji Rady Miejskiej Jeleniej Góry.
2. Powołanie sekretarza obrad.
3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
4. Informacja Prezydenta Miasta Jeleniej Góry o pracy między sesjami.
5. Projekt uchwały w sprawie cen i opłat za przewóz osób i bagażu pojazdami Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego sp. z o. o.
6. Projekt uchwały w sprawie wskazania wstępnych miejsc lokalizacji nowych przystanków komunikacyjnych, usytuowanych na terenie Jeleniej Góry.
7. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla wybranych obszarów w rejonie ulic Spółdzielczej i Lubańskiej w Jeleniej Górze
8. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowani przestrzennego w rejonie ulic Spółdzielcza- Meblowa w Jeleniej Górze.
9. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ul. Wincentego Pola w Jeleniej Górze.
10. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu w rejonie ulicy Ceglanej w Jeleniej Górze.
11. Projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Jeleniej Góry w 2016 roku.
12. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie nadania statutu Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze.
13. Interpelacje, zapytania i wnioski.
14. Zakończenie sesji Rady Miejskiej Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group