Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 2343
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Warsztaty samoobrony w mysłakowickim GOK–u

Wtorek, 27 marca 2018, 10:39
Autor: WAC
Mysłakowice: Warsztaty samoobrony w mysłakowickim GOK–u
Fot. Użyczone
Ciekawe zajęcia aktywizujące pod hasłem „Obroń się sam – jestem sprawny jak samuraj” odbyły się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury.

Zajęcia poprowadzili: Andrzej Burkiewicz 1 Dan trener Karate Oyama i Grzegorz Truchanowicz 5 dan trener II klasy karate Shotokan, a uczestniczyło w nich ponad 40 osób głównie rodzice ze swoimi pociechami.

Wszyscy przez dwie godziny starali się poznać podstawy tajniki samoobrony, ale i dobrze się bawić. Dzieci z rodzicami wypróbowali w praktyce sprzęt treningowy, poznali kilka prostych i skutecznych technik samoobrony oraz zobaczyli pokaz wykonany przez młodych adeptów szkoły karate Oyama. Była też rywalizacja w grach i zabawach przygotowanych specjalnie dla trenujących tego dnia.

- Organizatorzy serdecznie dziękują za tak liczne przybycie i niesamowicie emocjonującą zabawę połączoną z nauką – mówi dyrektor GOK-u Grzegorz Truchanowicz. - Zapraszamy już na kolejne warsztaty na przełomie września i października. Gminny Ośrodek Kultury składa serdeczne podziękowania dla Sensei Andrzeja Burkiewicza i Jeleniogórskiej Szkoły Karate Oyama za współorganizację zajęć – dodaje dyrektor.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group