Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8518
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Warsztaty komiksu i ilustracji w BWA

Czwartek, 26 października 2017, 7:47
Autor: BWA
Jelenia Góra: Warsztaty komiksu i ilustracji w BWA
Fot. Użyczone/BWA
W sobotę, 28 października o godz. 10.00 zaczynają się w jeleniogórskim Biurze Wystaw Artystycznych warsztaty komiku i ilustracji, prowadzone przez Olafa Ciszaka. Wstęp wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona, stąd prośba o zapisywanie się w BWA albo telefonicznie (75) 75 266 69. O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

Olaf Ciszak – rysownik, twórca komiksów, ilustrator, grafik. Absolwent jeleniogórskiego Liceum Plastycznego i Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Rysownik w firmie CD Projekt Red. Storyboardzista, konceptartysta. Twórca animacji dla Catmood i 4fun.tv. Rysownik przy animacjch, m.in. „Jeż Jerzy” (na podstawie komiksu Leśniaka i Skarżyckiego) i „Ta cholerna niedziela” na podstawie prozy Marcina Wrońskiego (Orka Film). Twórca komiksów: "Karsten Stororz", "Urban Chaos", "W rytmie Diezla" (do scenariusza Radosława Kleczyńskiego) oraz kilkuset komiksów krótkometrażowych, .in. "Industrial", "Hipermnezja", "No.124533-2" we współpracy z róznymi scenarzystami. Publikował w prasie (m.in. w „Mać Pariadka” i „Men's Health”) oraz magazynach komiksowych, m.in. w „Komiks Forum”, „Arenie komiks” i „Produkcie”. W przeszłości członek grupy artystycznej Tynk.

Warsztaty wchodzą w skład projektu Sztuka i obraz.Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group