Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 4953
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wampirki i duszki straszyły na Placu Piastowskim. Po paradzie w Cieplicach

Wiadomości: Jelenia Góra-Cieplice
Wtorek, 1 listopada 2011, 13:19
Aktualizacja: 13:21
Autor: Petr
Fot. Organizator
Wczoraj, 31 października w Jeleniej Górze–Cieplicach odbyła się wielka Parada Czarownic i Upiorów, zorganizowana z myślą o dzieciach. Punktualnie o 17.00 Plac Piastowski przejęły wampirki, duszki i inne stworki, które „straszyły” przechodniów aż do późnego wieczora.

Wczorajsza Parada Czarownic i Upiorów była nie lada gratką dla maluchów, to pewne. Figle, harce, gry i zabawy na Placu Piastowskim; konkursy na najpiękniejszą dynię oraz najbardziej oryginalny strój, cukierki i inne łakocie w zamian za wierszyk od właścicieli cieplickich pubów i sklepów, a w końcu spektakularne światełko do nieba – to zaledwie niektóre z atrakcji, jakie przygotowali wczoraj mieszkańcy Cieplic dla swoich pociech.

– Wszystkie wampirki, duszki, kościotrupki i inne małe stworki wyglądały naprawdę pięknie. Cieszę się, że w naszym mieście w końcu odbyło się coś dla dzieci, najmłodszych miłośników Halloween. Widok tych wszystkich uśmiechniętych twarzyczek był po prostu bezcenny. Dużo radości, dobrej zabawy, mój syn był wprost zachwycony – mówił nam wczoraj pan Krzysztof, ojciec Pawełka przebranego za potwora Frankensteina.

Innymi słowy, podczas cieplickiej Parady Czarownic i Upiorów zabawa była przednia. Dzieci się wyszalały, rodzice byli zadowoleni i strachów wystarczy na cały rok. No i łakocie w garści.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group