Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 8676
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Walentynki w kuglarsko–rockowych klimatach

Poniedziałek, 15 lutego 2010, 8:05
Aktualizacja: Wtorek, 16 lutego 2010, 8:04
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Walentynki w kuglarsko–rockowych klimatach
Fot. rylit
Pokazem umiejętności adeptów kuglarstwa oraz tancerzy ognia, a także koncertem młodych muzyków uczcili wczorajszy dzień świętego Walentego aktywiści Stowarzyszenia „Wspólne Miasto”.

Walentynki zbiegły się z zakończeniem warsztatów kuglarskich, które WM zaproponowało chętnym na nauczenie się podstaw tej coraz bardziej popularnej sztuki. Wczoraj dzień zakochanych dał okazję, aby pochwalić się nowo nabytymi umiejętnościami grupie, która przez dwa tygodnie zimowych wakacji uczęszczała na kuglarskie lekcje.

W amfiteatrze na placu Ratuszowym młodzii adepci tej sztuki dali pokaz tańca używając do tego ze względu na bezpieczeństwo swoje i zgromadzonej publiczności nie zapalonych akcesoriów. Później do pokazu przystąpiła grupa „Incedio Cuori” wykonując efektowny taniec już z zapalonymi pochodniami. Wydarzenie zgromadziło w Rynku sporą widownię.

Po godzinnym pokazie zainteresowani udali się do siedziby Stowarzyszenia „Wspólne Miasto” gdzie dało koncert kilka lokalnych młodzieżowych zespołów. Dla siebie i zgromadzonej młodzieży wystąpiły zespoły: „El Kloszardo”, „Hidden” i gitarzyści Robert Wiski, Wojciech Obarzanek oraz Nesta.

W imprezie nie zwracano uwagi na organizacyjne niedoskonałości, lecz na inicjatywę młodych ludzi i chęć zrobienia czegoś pożytecznego dla siebie i swoich kolegów. Czekamy na następne takie poczynania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (34)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group