Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5255
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wakacje z przyrodą na szlakach Karkonoszy

Wiadomości: Region
Środa, 6 sierpnia 2014, 8:27
Aktualizacja: 8:30
Autor: Org
Fot. KPN
Karkonoski Park Narodowy zaprasza entuzjastów owadów, minerałów, motyli oraz miłośników przyrody w każdą środę i sobotę na szlaki w Karkonosze. Te wyprawy prowadzą pracownicy KPN–u.

Ponadto w każdy weekend wakacyjny pracownicy KPN-u czekają w Domku Myśliwskim, gdzie organizują tematyczne spotkania, warsztaty i krótkie prelekcje.

Szczegóły wypraw i spotkań na plakatach. Udział w nich jest bezpłatny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~górołaz 6-08-2014 22:18
A czy ci pracownicy KPN mają stosowne uprawnienia przewodnickie? Z tego co mi wiadomo, większość pracowników tej instytucji nie ma takowych. Jeśli prowadzą dzieciaki ludzie bez stosownych uprawnień, to ŁAMIĄ PRZEPISY W PARKU NARODOWYM, KTÓRE SAMI UCHWALILI ICH PRZEŁOŻENI !! Uważajcie z kim wypuszczacie dzieciaki w góry - jeśli osoba prowadząca wycieczki nie ma wymaganych uprawnień, to wyegzekwowanie stosownych odszkodowań w razie wypadku (o co nietrudno w przypadku takich "przewodników") zwykle jest NIEMOŻLIWE ! Wystarczy załamanie pogody wysoko w górach, którego osoba nie przeszkolona nie przewidzi, i już nietrudno o tragedię.
~ 6-08-2014 23:53
"Weekend z mapą" - ciekawe opinie na temat wiedzy o mapach wśród pracowników KPN udających ekspertów można poczytać tu: -> http://e-karkonosze.eu/przyroda/weekend-z-mapa-juz-za-nami/ . Jeśli w pozostałych tematach też są takimi samymi "znawcami", to ja bym jednak bał się pus...ć z nimi dzieci.
~ 7-08-2014 14:13
A bieganie na Śnieżkę będzie razy trzy? i wejście w klapkach basenowych na Chojnik?
~nom 7-08-2014 18:35
"Fotograficzna Wyprawa Doliną Łomniczki" - aha, a potem kasowanie za zrobione zdjęcia? Dziękuję za taką imprezę, zwykłe wyłudzanie kasy.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group