Środa, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 3935
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Wakacje w Jeleniej Górze i okolicach? Propozycja nie tylko dla Holendrów

Poniedziałek, 17 stycznia 2011, 9:06
Aktualizacja: 9:07
Autor: RED
REGION: Wakacje w Jeleniej Górze i okolicach? Propozycja nie tylko dla Holendrów
Fot. TEJO
Wczoraj w Utrechcie (Holandia) zakończyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne "Vakantiebeurs 2011". Podczas imprezy aktywnie promowano Jelenią Górę, która miała samodzielne stanowisko na polskim stoisku narodowym przygotowanym przez Polską Organizację Turystyczną.

Targi w Utrechcie to po berlińskich ITB, drugie na świecie, co do wielkości targi branży turystycznej – informuje strona www.jeleniagora.pl.
Odwiedzający jeleniogórskie stoisko mieli do dyspozycji przewodniki, informacje o atrakcjach Jeleniej Góry oraz mapy turystyczno-samochodowe. Jak podano, zainteresowanych nie brakowało. Holendrzy już od dawna cenią sobie nasz region i z upodobaniem tu wracają na wypoczynek zarówno latem jak i zimą. Poszukiwali informacji o ścieżkach pieszo-rowerowych oraz wydarzeniach kulturalnych i sportowych.

Miasto Jelenia Góra prezentowało się na samodzielnym stanowisku współfinansowanym ze środków EFRR w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013 w związku z realizacją projektu pn. „Jeleniogórski Trakt Śródmiejski”. Promowaliśmy zabytki znajdujące się na trakcie oraz jeleniogórski trakt jako nasz lokalny produkt turystyczny – poinformowano na oficjalnej stronie miasta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group