Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 7279
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wakacje bez stresu

Niedziela, 9 lipca 2006, 0:00
Autor: Sylwia Lercher
Jelenia Góra: Wakacje bez stresu
Fot. Archiwum, LER
Urlop na własną rękę czy z biurem podróży? Przed takim dylematem stają jeleniogórzanie. Tak jest i podczas tegorocznej kanikuły.

W biurach podróży aż roi się od ofert. Ciekawe miejsca, atrakcyjne ceny i promocje. Mimo to od kilku sezonów największą popularnością cieszą się wczasy w Tunezji i Egipcie.

- Powód jest zawsze ten sam – mówi Danuta Dobruk-Pałka z Amigo Travel. – Cena niezbyt wysoka, a wylot już z Wrocławia, co daje komfort podróży.

Wakacje za granicą w gorących krajach to jeszcze jedna zaleta - gwarantowana pogoda i czyste plaże. Jeśli mamy do wyboru wczasy nad Bałtykiem lub w egzotycznym miejscu, warto się dobrze zastanowić, bo koszt takiego pobytu jest porównywalny. Jednak bez względu na to, dokąd zdecydujemy się wyjechać, musimy mieć pewność, że nikt nas nie oszuka.

- Jak na razie nie mamy skarg na jakość usług turystycznych - mówi rzeczniczka konsumenta w Jeleniej Górze Jadwiga Reder-Sadowska. – Wiele osób nauczyło się, że zawsze należy sprawdzić wiarygodność biur podróży. Unikniemy przez to niepotrzebnego stresu.

Można to zrobić w Ministerstwie Gospodarki w Departamencie Turystyki w Warszawie pod nr tel. 693 46 48, na stronie internetowej www.mg.gov.pl , lub w biurze właściwego dla miasta wojewody.

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group